Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr Zákány Zsolt,...

Milyen orvos Dr Zákány Zsolt, Berettyóújfaluban? Szült nála valaki? Ha őt szeretném fogadott orvosnak, hogy keressem meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard! A barátnőm végig hozzá járt, minden alkalommal fizetett neki és a szülés előtt egy hónappal közölte, hogy ő akkor szabadságon lesz amikorra ki van írva. Nem is ment be a szülésre, barátnőm az ügyeletes dokinál szült. Egy másik kismama pedig úgy járt nála, hogy megkérdezte, hogy hívhatja e éjszaka is, ha beindul a szülés és az volt rá a válasz, hogy persze, úgyis ki lesz a telefon kapcsolva. Én ilyen dokinál nem akarnék szülni. Mondjuk nekem első pillanattól fogva ellenszenves.
2011. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom kit válasszak. Esetleg tudnál valakit ajánlani aki megbízható?
2011. júl. 23. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! most láttam a kérdésed,én is Újfaluban szültem még 2008ban,én jó szívvel ajánlom neked Kiss Zoltánt,sokaknak nem szimpi de sztem csak azért,mert nem ismerik.Akkor pedig még Debrecenben laktam,ott van a magánja is de az Újfalusi kórházban dolgozik,ha legközelebb szülök,nem megyek máshová!
2011. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem annál szülj, aki épp ügyeletbe lesz. Ezeket az orvosokat nem tudod megfizetni.

Amit Zákányról írtak szerintem igaz, én is hallottam már róla. Kis doktor pedig bunkó.

2011. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia 21:28-as.

Tudnál Kiss doktornak esetleg valami elérhetőséget adni?

Te magánba jártál hozzá, vagy itt fogadott a kórházban?

Minden vizsgálatnál adtál neki pénzt, vagy csak a szülés után?

2011. júl. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!