Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első családlátogatásnál mit...

Első családlátogatásnál mit néz a védőnő?

Figyelt kérdés

Most jön majd először hozzánk.Mi a célja ennek?Megnézi, hogy jó helyen lesz -e a baba?Szerencsére az én védőnőm segítőkész és nem kötekedő.Csak érdekelne, hogy mire számíthatok.Babaszoba sincs még, mit fog nézegetni?

16 h km


2010. ápr. 6. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jo kérdés... Nálunk is olt néhányszor. Leült a konyhába kitöltötte a papirjait és elment. 36. héten is volt, akkor már volt szoba, de nem is nézte meg. Szerintem csak ellenörzi, hogy tényleg ott laksz e... vagy nemtudom ...
2010. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak szülés után jön ki 2-3alkalommal.
2010. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előírás. Meg kell nézze, nem kukába laksz-e véletlenül. Persze ez csak poén, de ha pl. egy komfort nélküli, fűthetetlen lakásba akarnád vinni a téli babádat, akkor szólnia kell a gyámügynek, mert veszélyezteti a babát az elhelyezés.
2010. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is beigérte a védőnőm hogy a 16 hetes AFP eredményét majd házhoz hozza....:-) az lesz az első látogatása...mondjuk járt már nálunk mikor a tesómék gyerekei születtek, tehát tudja hol lakom....mindegy, ez a dolga..
2010. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk kétszer volt eddig,egyszer sem nézett körül,csak leült az étkezőben és beszélgettünk.Ha volt kérdésem feltehettem stb..Mondjuk gondolom ahogy belép a lakásba látja hogy milyenek a körülmények,ezért sem nézelődik.Ne izgulj emiatt,inkább irj össze pár kérdést,és azt megválaszolja majd.34 hetes km
2010. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából úgy néz körül, hogy nem szó szerint néz meg mindent. Bár nálam csak a 32 hét után jelentkezett be, én meg rá is kérdeztem, hogy mi ilyenkor a cél, mert gondolom nem udvariassági látogatás. Azt mondta, hogy ő csak azt nézi meg, hogy van e villany, víz, fűtés és az alapvető higéniás dolgok rendben vannak -e. A többi őt nem érdekli. Ha úgy látja, hogy nem veszélyeztett környezetbe kerül a baba, akkor nem is megy többet, csak a baba születése után. Amúgy akihez tartozom nagyon rendes és mivel feküdnöm kell, egy kis csokival meglátogatott a napokban :)
2010. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!