Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés a 34. héten...

Haskeményedés a 34. héten normális?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha a 34.héten keményedik a hasam de nem az egész.Általában csak a gyomor és a köldök között.Dolgozik rendesen a babó.Van úgy hogy egy órában 2-3-szor is de van úgy hogy több órán keresztül semmi.Az éjszakákat végig alszom akkor nem érzem.Ez most keményedés vagy csak nyújtózik.Már lefele van fordulva.Szerintetek mi ez.Se derék se hátfájásom nincs.
2016. ápr. 13. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha akkor keményedik a hasad, mikor érzed a babát mozogni, akkor csak miatta kemény és nem az egész hasad :)


Amikor a baba sem mocorog és befeszül az egész hasad, az más érzés lesz.

2016. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen az a más érzés?Mert nekem ez az első terhességem és nem tudom mit kell érezni!
2016. ápr. 16. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az első baba lesz :) De van különbség. Főleg az, hogy nem a baba mozgásától keményedik be a hasad, hanem pl pihenés közben is azt veszed észre, hogy az egész kemény.


Sok mindentől függ, hogy mennyit keményedsz, ha sokat, akkor magnézium segít rajta, meg a sok pihenés.


Én is 34-35. hét környékétől tapasztaltam ezt a haskeményedést. Előtte nem éreztem úgy meg. Most leszek 38 hetes, most kezdett el sűrűsödni a dolog.

2016. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak a héten kezdődött.A hasam alja puha és általában a köldököm körül szokott kemény lenni.Ha az egész hasam kemény az már a szülést jelenti?Az időtartama a keményedésnek kb 20 mp.
2016. ápr. 16. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!