Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsavra mit ajánlotok?

Gyomorsavra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szia.Ti mit szedtek gyomorsavra!Nem fáj a gyomrom de végig a mellkasom nagyon ég.Se hányinger semmi nincs
2016. ápr. 13. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
rennie, azt szedhetsz akár 10-et is egy nap :)
2016. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az segített ha lefekvés előtt már nem nagyon ettem, csípőset, narancslevet főleg nem, ha igy sem múlt el, egy kis hideg tej és natúr pirítós általában segített. Illetve hogy kicsit magasabban volt a fejem alvásnál.
2016. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem salvus víz segített. Nem hiszek amúgy semmi ilyesmiben, de ez nagyon bevált.
2016. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
salvus.
2016. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
citromlé vagy rennie. nyugodtan lehet szedni rá dolgokat, pl. a rennie tényleg szedhető terhesség alatt.
2016. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tej jött be
2016. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kaukàzusi kefír:)
2016. ápr. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Àlt. 5-6 rennie kellett hogy aludni tudjak. Kb a 2. 180ch diétàs nap utàn màr csak 1 kellett, volt hogy az sem
2016. ápr. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fuzy válasza:
59%

Több mint 40 évig szenvedtem a gyomorsavtól. Ha rágondoltam egy finom paradicsomlevesre, akkor a torkomig feljött hogy levegőt venni sem tudtam.Egy barátom kacagva nézett, és megkérdezte, hogy hallottam-e az almaecetről. Gyorsan elküldtenm Afrikába jeget aszalni, hiszen már az ecet szóra is kirázott a hideg. Azt mondta, hogy ha nem akarom, nem próbálom ki. Receptként a következő: egy evőkanál almaecet egy pohár vizben ebéd elött (a hőlgyek szerint ez még karcsúsít is, de ezt nem tudom bízonyítani, mert férfi vagyok). Ezt egy hétig csináltam, és ezt mondjuk évente egyszer megismétlem, ha nem, akkor a gyomrom jelez, hogy illene egy pohár almaecetes vizet meginni. Legtöbbszőr ásványvizzel szoktam, főleg nyáron, akkor kellemes üditőnek is.Aki elhiszi, az kipróbálja, ha nem, szenvedjen tovább, és költse a pénzét mindenféle vegyszerre. Ebben a receptben vigyázat mert nagyon drága a viz(vagy nem??? :) ), az almaecetet potom pénzért adják minden ABC-ben. Ha valakinek személyesen kell rábólintsak, hogy igaz amit leirtam, akkor annak elküldöm majd privátban a telefonszámomat is. Jó gyógyulást, és a megmaradt pénzt költse kirándulásokra a családjával.

Minden jót: Füzesy István

2016. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a citrom kifacsart leve vált be. Higítani persze lehet vízzel. Egész életemben küzdöttem a savval. Ez megoldotta.
2016. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!