Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetet töltöttem tegnap,...

34 hetet töltöttem tegnap, egyre jobban feszül a pocakom teteje, a mell alatti részen, húzódik, feszül, fáj, hiába kenegetem, normális már ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nincsen görcsölés,semmi,de itt fáj,és elég kellemetlen,van ha már hozzáérek is furán fáj.A babám mocorog szépen vele nincs baj hál istennek.Másnak is van ilyen korban ilyen tünete?Lehet kezdeni vele valamit?A múlt héten voltam dokinál,azt mondta semmi bajom,pedig akkor is fájt már.
2010. ápr. 6. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy 5 cm átmérőjű rész, ahol a vége felé egyre jobban fájt. Szerintem a fiamnak ott volt folyamatosan a feneke, vagy valamije, és a folyamatos feszüléstől fájt. Ahogy kibújt, rögtön el is múlt. Abőröm szét van repedezve, jópár csíkom lett, de nem ott, ahol ezt a fájdalmat éreztem. Ne aggódj, biztos csak a baba feszíti.
2010. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!