Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a gyomorégésen...

Normális, hogy a gyomorégésen kívül nincs semmi panaszom, meg egy kis mell feszülés és gyakoribb pisilés?

Figyelt kérdés
5 hetes és 3 napos terhes vagyok.A lányaim születésénél ilyenkor már nagyon hánytam.Most ezen kívül nem nagyon van tünetem.Már megcsináltam 3 tesztet,de ezek szerint minden ok.Annyira hihetetlen számomra,hogy ilyen is lehet egy terhesség.Dokihoz csak az ünnepek után akarok menni,hogy még erősödjön, a lányokkal is csak 8-10 hetesen voltam.
2008. dec. 8. 10:43
 1/4 vav22 ***** válasza:
100%
Szia! Én most teszteltem pozitívat, kb. hat hetes lehetek, és azok a tüneteim vannak, mint neked. Bár én csak kb. 3X hánytam életemben... Ne aggódj! A stressz nem tesz jót! Boldog babavárást!
2008. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sziasztok

Igen természetes, tudod, minden terhesség más és más.

Lehet nem is leszel hányós...

Barátnőm az első terhességnél semmi baja nem volt, fia lett. A másodiknál nagyon szarul volt, hányt, állandóan össze akart esni, 16-18 hetes koráig sehova nem is tudott menni szinte, csak felügyelettel, mert annyira rosszul volt. Azt hitte végre lesz egy lány, de ez is fiú lett...

Sok boldogságot nektek...


Engem is meglátogathatna már az a gólya... :)

2008. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Én ikreket várok és ennél több tünetem nekem se volt/van. :)


Boldog babavárást!

2008. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megnyugtattatok egy kicsit.Néha már azt hiszem nem is vagyok terhes.Igaza lányok mellett ritkán van időm magammal foglalkozni.
2008. dec. 8. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!