Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem miért nem látszik...

Nekem miért nem látszik kívülről a magzatmozgás? 32 hetes

Figyelt kérdés
Még sose látszott kivülről és ha a párom odateszi a kezét nem érzi.. Akkor ez már végig így marad? Nagyon elszomorít.. Egyszer se érezte ha oda tette a kezét.
2016. ápr. 15. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Tobb tippem is van:1.vastag hasfal 2.hájas hasfal 3.sok magzatviz (ha pl sztkba jársz, nem tuti, hogy kiszúrják)
2016. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg mellsőnfalon tapadt lepény, és felfogjama rúgások erejét.
2016. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen testalkatod van? Mennyi zsír van a hasadon?
2016. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ,előttem hozászolokal egyet értek,még érezni fogod,vagy a baba befelé rugdos
2016. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vastag a hasfalam és elöl tapad a lepény :( akkor valószínű ez a baj.. Hát nagyon szomorú vagyok
2016. ápr. 15. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Emiatt ne légy szomorú, mert ez nem jelent bajt.
2016. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs, h belekérdezek, d ha nekem zsírosabb a hasam, akkor esélyes, hogy nem fogja az én férjem sem érezni?? mondjuk én 18 hetes leszek lassan, és még én sem érzem :(
2016. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vékony vagyok, mellső fali tapadás és 22 hetes.Első baba.

A mocorgását éreztem már a 13. Héten, de napi szinten és teljesen biztosan a 16. Héttől. Viszont a kezemmel én is alig érzem, csak oldalt, de előröl nem. Akkor lehet h a lepény fogja le nekem is? Hmm azt hittem még csak kicsi és azért nem érzem.

2016. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez is egyedi lehet. Én túlsúlyos vagyok, mellső fali a lepény, 21. héttől érzem a babát, most 29 hetes vagyok, változó milyen erősen mozog, de sokszor látszik kívülről is. A párom eddig nem sokszor érezte, de csak mert szinte mindig abbahagyja a mozgást, ha odatesszük a kezünket, azért párszor már sikerült elkapni a dolgot.
2016. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső falim van 22.hetes vagyok és látszik kívülről a mozgás ha hanyatt fekszem. Vékony vagyok viszont izmos a hasfalam ami miatt elvileg nekem sem kéne látszania igy mégis látszik. Szerintem ne búsulj lehet hogy még a hetekben majd érzi. Az apa simogatást meg szoktatni kell. Nekem pl. a férjem keni be a hasam a csikok elleni olajjal esténként és szerintem már megszokta a baba a kezét és ezért nem szégyenlősködik ha ő ér hozzám. Viszont azt olvastam hogy bent tudják ők ha nem az anya simizi a hasat és idegen kézre nem nagyon reagálnak. Nem tudom igaz e még mással nem tapiztattam magam. :D boldog babavárást és ha igy nem is, akkor a párod majd élőben tarthatja eleget a karjában. Úgy is az a legfontosabb hogy akkor minden rendben legyen.
2016. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!