Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a mozgását érzem?

Már a mozgását érzem?

Figyelt kérdés
Az előbb nagyon rövid ideig olyan érzésem volt, mintha csiklandoznának belülről egy ponton. Tényleg csak pár pillanat, mire rájöttem,h mi lehet már el is múlt. 15 hetes múltam, nagyon lent éreztem. Ez mát ő???

2016. ápr. 11. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 16. hetesen éreztem ezt. Napokig nem voltam biztos benne, hogy Ő e az, de igen! :)

Egyre gyakrabban és határozotabban fogod érezni.

2016. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én már tíz hetes kora óta értem, igaz nem első gyerek, se második, tehát én tudom hogy mi az az érzés odabenn.
2016. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet hogy ő, én 14 hetesen éreztem hasonlót, de semmihez nem lehetett hasonlítani az érzést, így sejtettem, hogy ő. 16. héten már egyértelműen rugdosott ami látszott is a hasamon. Pedig első baba.
2016. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 körül éreztem az elsőt, először én sem voltam biztos benne, de aztán egyre egyértelműbb lett:) szerintem ez a babád:))
2016. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És az első ilyen után minden nap éreztétek már?

2016. ápr. 12. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem, először csak hébe-hóba. Valamikor a 19. hét környékén kezdtem napi 1-2x érezni. Aztán eljön az idő, hogy minden moccanását érezni szinte és tudod mikor alszik, vagy"játszik", de az még odébb van :)
2016. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!