Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakorisággal vehetek...

Milyen gyakorisággal vehetek be Panadolt?

Figyelt kérdés
Tegnap este megint kijött a migrénem, így amikor elkezdődött a fájdalom, vettem be egy Panadolt. Muszáj, a múltkor nem vettem be semmit, remegős-hányós fejgörcs lett belőle... :( Ma megint érzem, hogy kezd nyomni a fejem, ha rosszabb lesz, vehetek be ismét? Nem ártok vele? 6 hetes várandós vagyok.
2016. ápr. 17. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt: évek óta migrénem van a szeles, változékony időjárástól. Már a "kezdeti" tüneteknél tudom, hogy milyen jellegű fájdalom lesz belőle, úgyhogy minden hoppra nem venném be.
2016. ápr. 17. 18:46
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mindenképpen beszéld meg nőgyógyásszal, hogy ilyen esetben, hogy terhes vagy és migrénes is, hogy ilyenkor mi a megoldás hosszú távon.

Mert nyilván, ha egyszer fáj, akkor fáj, nincs mese, nem kell szenvedni, nem is jó szenvedni, akkor fájdalomcsillapítás kell, viszont ezt hosszútávon, ami ki tudja mennyi fájdalomcsillapítót jelent, azért az nem biztos, hogy túl jó lesz.

2016. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen beszélek vele, amint lehet. Most épp nincs rá lehetőségem, ezért jöttem ide, hátha valakinek van tapasztalata. :)
2016. ápr. 17. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld az időjárás jelentést és szeles napok előtt igyál borsmenta teát (az orvosodat azért kérdezd meg mert hitelesebb információ mint a cikkek) és magnéziumot.


Egyébként nyugodtan vegyél be, én 4 napig szedtem, fogínygyulladás miatt 4 napig alig aludtam. Nekem egy orvos azt mondta napi 6-ot is lehet végszükség esetén (3*2, minimum 6 óránként legfeljebb pár napig) szóval a napi 1 egyáltalán nem tűnik soknak ezek után.

2016. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy borsmenta tea+magnézium a hidegfront/kettősfront érzékenyek "gyógyszere" nekem bejön. A szeles idő meg hidegfronttól/kettős fronttól szokott lenni a hőmérséklet változásnak meg nem sok köze van a front típusához mivel légnyomáskülönbségről beszélünk. Melegfront meg esőt hoz.

Migrént meg mind a 2 okozhat.

2016. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén migrénes vagyok. A panadolt no-spa-nal vedd be jobban és gyorsabban enyhíti a fájdalmat. Én volt hogy napi 2* is bevettem ezt a kombinációt! De mindenképp beszéljünk a dokival is :) Jobbulàst és kitartàst! Tudom milyen rossz!
2016. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!