Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevettem 2 panadolt. Árthat a...

Anneee25 kérdése:

Bevettem 2 panadolt. Árthat a babának? 11 hetes kismama

Figyelt kérdés

Aura migrénem van, rettenetes fejfájással. Mivel babát bárok ,nem szedhetek erősebb fejfájás csillapítót. Paracetamol tartalmút szedhetek, de egy db 500 mg semmilyen hatással nem bír.

Ha bevettem kettőt az árt a picinek?



2015. szept. 17. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
12 hétig elvileg azt se kéne, de szerintem ettől nem lesz baja.
2015. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

paracetamol tartalmu gyogyszer az egesz terhesseg alatt hasznalhato a babanak nem art foleg nem ha egyszeri alkalom es nem egy hetig napi 4 g szedsz be

nyugodj meg semmi baj nem lesz

2015. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem be mindkét terhesség alatt, és semmi káros következménye nem lett.
2015. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást :)

Nem szedem folyamatosan,de 2-3 Naponta előfordult a frontok miatt. De most utánanézek a homeopátiás gyógyszereknek. ...hátha

2015. szept. 17. 13:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Amíg nem voltam terhes,volt egy két brutal fejfájásom,de algoflex és kivitte. Ezek a paracetamol tartalmú gyógyszerek semmit se hatnak.

Erre pont most lettem migrénes. Aura migrén, látótér kieséssel,villódzással,aztán ágyba döntő fejfájással.

Most is hiába vettem be kettőt és aludtam....tovabbra is fáj. És még jót se tettem a picikémmel...

2015. szept. 17. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan "csak" sima migrénem szokott lenni, a 12. hétig kb. 1 levél panadolt szedtem be. Napi 1 db-nàl nem többet, egyszerűen 2 nap utàn màr kikészìt a fejfàjàs, főleg munka és egy fecsegő 4 éves mellett. Eddig egészséges a terhesség és a pici is, remélem, nem is lesz semmi gond.

16hkm.

2015. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem inkább magas ekkor a vérnyomásod? A villódzás meg a látótér kiesés, fejfájás erre utal. Megmérted?
2015. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom Naponta 3x mérem 120 70 60-75 körüli.
2015. szept. 23. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!