Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan be szeretném szerezni...

Lassan be szeretném szerezni a babakocsit, de mi alapján válasszak? Ill. hogy újat vegyek ami egy olcsóbb árkategóriás vagy inkább egy használtat ami jobb minőség. Sajnos nem engedhetem meg magamnak a túl drágát. Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Bérházban lakom a 6. emeleten. A ház előtt macskakő van lerakva és az autónk sem túl nagy.
2008. szept. 23. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A macskakő miatt mindenképp nagyobb kerekűt ajánlok, ráadásul jöhet a hó is. Legyen az egyik kerékpár bolygósítható, én olyant választottam, aminek a karja áthajtható..legyen lábzsák,és a belső méretét ne nőlje ki 3 hós korára..

Amúgy remélem van lift!

Én 30 ezerért találtam a kínaiaknál..ez mind megvan benne és jó..sajnaén sem tudtam drágábbat venni,de megfelelően működik!

Érdemes megnézni, ha van nálatok pelenkadiszkont , ott is láttam pl peg pregio használtat jó volt 40ezerért.

2008. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére van lift. Köszönöm a segítséget!
2008. szept. 23. 10:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem nagy kerekű babakocsim van. Állítható a tolókarja, lábzsákos 4 állásba állítható a háttámla. A magam részéről nem szeretem a bolygó kereket, mert mindenhol elakadtam vele. Hajlamos volt önálló életet élni.

Ha van a közeletekben nézz körül használt babakocsi kereskedésben. Érdemes mert egészen megkímélt kocsikat is lehet venni nem túl drágán.

2008. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos mi sem tehetjük meg, hogy mindenből újat vegyünk. Viszont nálunk az első baba lesz ésszeretnénk még majd neki egy kistesót. Ezért úgy gondoltam, inkább új legyen a babakocsi, hogy a tesóka megörökölhesse.

Bp-i vagy vidéki vagy? Én Bp-en vetettem meg a sógornőmmel, mert ott találtam megfelelő áron többfunkciósat, újat.

www.babaholmiolcson.hu

Nézd meg, miénk a második(150-es). Már itthon van, összeszereltük, szuper járgány, a hordozó is jónak tűnik.

Szerintem ennyi pénzért ennyi tartozékkal nehéz találni újat, én hónapokig keresgettem. Télen, ha jó vastagon fel lesz öltöztetve (lábzsák is van hozzá), akkor is kényelmesen elfér benne. A barátnőm a kislányával már előző télen megtapasztalta. Könnyű tolni, azt én is próbáltam.

De persze majd meglátod, sokféle van ott.

Ez csak egy tipp, de remélem, tudtam valamennyire segíteni!

2008. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ami még fontos hogy megforditható legyen a tolásirány, egy újszülött esetében elég zavaró ha nem látod mert a külvilág felé néz. Ezt csak azért mondom, mert sokszor újszülött kortól való kocsinak adják el az ilyeneket...pláne ha első baba és jó parás is vagy mint én voltam :) Ha magasak vagytok az se árt ha a tolókar magassága állitható nekünk a párom az egyik kocsinkat csak meggörnyedve tudta tolni. Szerintem a kereke legyen bolygósíthat
2008. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

na az utolsó vagyok, csak kisfiam másodjára nyomja meg vagy az esc vagy az enter gombot :))tehát legyen bolygósitható (ha pl. a házban kicsi kanyarokban kell forogni vele )de lehessen rögziteni is.

Szóval mi már a 3.kocsinkat nyúzzuk emiatt hogy előre nem tudtuk hogy engem zavarni fog ha nem látom a babát séta közben. Mostmár persze kifelé néz mert érdekli a külvilág de ez mikor egész kicsi még nem fontos neki.

Mi teszveszen/vaterán is vettünk már kocsit nagyon kell vigyázni mert sokszor eléggé használt kocsikat tüntetnek fel teljesen újként meg újszerűként, aztán meglepetés éri az embert...ráadásul pofátlanul drágán vannak fent kocsik és annyiért már majdnem újat kapsz (ami ugye jó mert gari is van még rá stb.)

Mindezeket összevetve mi a www.babakocsit.hu oldalról pierre cardint rendeltünk, ingyen van a házhoz szállitás, és még gyermek alapitványokat is támogat ez a cég. Teljesen új, szép és olcsó babakocsit lehet így szerezni.

Bocs hogy hosszú lettem, de a tapasztalat beszél már belőlem.

2008. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Na konkrétan erre gondoltam :) és pestieknek még 5% kedvezmény lejön belőle. Ja és nem vagyok az emberük, nem fizetnek jutalékot hehe :) csak nekünk tényleg ez jött be

2008. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem Pierre Cardin babakocsi van, elégedett vagyok vele, jól bevált. Én a teszveszen vettem használtan, de ez a márka újonnan is megfizethető, ha nem a Brendonban veszed. Vidéki bababoltokban olcsóbban vásárolhatsz ilyesmit. Amire figyelj, hogy valóban kényelmes legyen tolni, ne legyen túl nehéz és összecsukva beférjen a kocsitokba. A miénk a Skoda Fabia viszonylag kis csomagtartójába is gond nélkül befér. A nagy kerék nekem nem volt fontos, pedig mi a tanyán is használjuk, mert a lovaim ott vannak és anyuék ott laknak. De nincs gond vele rosszabb terepen sem. Viszont szeretem, hogy bolygósított az első 2 kerék.
2008. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szia légyszives azt is gondold át hogy milyen gyakran fogod használni a babakocsit. Mert ha mindenhova kocsival mentek akkor felesleges drágát venni azért hogy 1-2-szer beletedd elég a használt. ha sokat fogodd használni akkor mindenképpen strappabiró legyen ha szeretnétek neki kistesót nemárt az új hogy majd a kicsi őrőkőlje. remélem tudtam segiteni
2008. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem érdemes használtasban is megnézned, én ott vettem egy nagyon jó állapotút (3kerekű, gumi a kereke és pumpálható és nem volt elkopva, volt hozzá fedeles mózeskosár, a textil pedig egyáltalán meg sem volt kopva) mindezt 18000Ft-ért. 4 pozícióba állítható, így akár végig is használható. Azt nem írtad hol laksz. Ez a bolt Szombathelyen van a Mátyás király utcában, a neve Babaország. Egyébként még nagyon sok jó dolog van ott.


37 hetes kismami

2008. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!