Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek erdemes e teszteln...

Szerintetek erdemes e tesztelnem, amiatt sokszor elofordul hogy kesik? Tobbi lent .

Figyelt kérdés
Es faj a mellem mindig mensi elott, de most mar a 42-ik napon tartok es meg mindig faj a mellem, es mensi sehol! Amikor elmulik a mell fajdalom akkor szokott megjonni, de most mar tul soknak tartom hogy mar vagy 10 napja faj !

2016. ápr. 18. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
fontos lenne , koszonom szepen
2016. ápr. 18. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj még 1 hetet szerintem de természetesen megpróbálhatod ha van teszted!
2016. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat igen , nem is mondom milyen erzes a rosz csalodas :( lehet reggel tesztelek egyet !
2016. ápr. 18. 20:06
 4/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Fontos lenne tudni, h mikor volt ovud. Eltero hosszusaguak lehetnek a nok ciklusai, de az - normal peteeres eseten - nagyjabol mindenkinel stimmel h ovu utan 14- ra megjon. Nekem pl mikor mar teszttel figyelgettem a dolgokat, akkor lett nyilvanvalo h csak a 22. ciklusnapon van ovum, igy hiaba hittem azt a 36. napon h nademostmar x napja kesik, nem. Akkor is kellett volna megjonnie. Ha tehat esetleg teszt nelkul is tudod, h mikor volt, es azota a 14 nap is jocskan eltelt mar, akkor szerintem tesztelj. Ha viszont bizonytalan vagy az ovut illetoen , negativ a teszt es megsem jon meg, akkor ismeteld kesobb. Még annyit leírnék, h nekem progeszteron hiàny miatt sokszor nem volt peteérésem, ezek a ciklusok 40-50 nap közöttiek voltak.
2016. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
decemberben megjott 18 an , januarba 28 ,es igy a ciklusom lett 42 .napos ! januar ota egesz marcius 8 ig 40.ik nap ! es azota holnap leszek a 43.napon ! annyit kell meg leirnom ,hogy a vervetelre kene mennem , de igy nem fogjak levenni,a multheten is igy jartam ! es cisztat talalt az orvos ! lehet ezmiatt nem jon meg? szedtem 2 hetig antibiotikumot .
2016. ápr. 18. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ciszta miatt késhet..nekem volt hogy 60 napra jött meg a ciszta miatt.Teszt helyett nődokihoz mennék a helyedben!
2016. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
o adta az antibiotikumot ezelott 2 hete szedtem be oket !!!!
2016. ápr. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!