Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet - e terhesség? Érdemes...

Lehet - e terhesség? Érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

Általában véve a hónapok többségében mindig kivétel nélkül minden hó 10.-e volt az időpontja hogy megjön a hosszú idős fogamzás gátló szedése utána is emlékezett valahogy a szervezet és bár több,nagyobb mennyiségű de pontosan 10.-én jött meg mint előtte is ... Nos..kivéve most ...ugyan is 1 nappal előbb is jött meg és 2 nap-ig tartott ebből az első nap pár órájában nagyobb mennyiségű majd éppen hogy csak ... majd kb másfél nap kimaradás után ismét egy iszonyat kis mennyiségű vérzésem volt de a kimaradt napban időkben is éreztem a "megfog jönni " érzést épp úgy mint azokban a hetekben mikorra a menstruációm is várható és mai napig van hogy érzem ezt ,azért említem meg ,mert egyébként a menstruáció első max első 2 napján érzem a görcsös fájdalmat aztán következő menszeszig semmit nem érzek úgymond . Viszont ez a fájdalom sem görcsös volt hanem leginkább határozott szurkálás .


Nem védekezünk a párommal és tisztában vagyok hogy igen is lehetek terhes így ilyesfajta kommentek nem kellenek ! Csak olyanok kommentjei érdekelnek akik netán voltak hasonló cipőben és netán babásak voltak vagy éltek át hasonlót és valami más probléma állt a dolog hátterében .


24/L



2015. ápr. 13. 12:24
 1/3 A kérdező kommentje:
... és kihagytam hogy kb 2 hétig volt erős volt mikor enyhébb hány inger és fejfájás is . Az alhassam fel van kicsit püffedve de általában ez menstruációkor előfordul nálam de most le se ment a puffadás ,melleim is picit duzzadtak .
2015. ápr. 13. 12:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán esetleg csinálj egy tesztet, és akkor kiderül, ahelyett, hogy ecseteled cseppről-cseppre a menstruációdat, meg a "tüneteket", amiket jó eséllyel csak beképzelsz. Kevesebb idő alatt rápisiltél volna a tesztre, mint ahogy megírtad ezt a kérdést, és akkor már megnyugodhatnál/örülhetnél, ahelyett, hogy megírják öten, hogy passz/menj el orvoshoz/csinálj tesztet (megfelelő rész aláhúzandó.
2015. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van akinek van valami menzesz szerű terhesség esetén is, szerintem érdemes tesztelni.
2015. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!