Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez hüvelygomba lenne vagy ez...

Ez hüvelygomba lenne vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Első babámat várom. 22 hetes a kismanó. Múlt héten voltunk dokinál, minden rendben volt vele és velem is. Akkor megjegyeztem a dokinak, hogy sajnos az utolsó együttlétünk a férjemmel fájdalmasra sikeredett, kb azt éreztem mintha mintha dörzspapír lenne. Meg is vizsgált, nem talált semmi elváltozást. Mondta, hogy a terhesség alatt előfordulhat hogy a megváltoznak a dolgok, egyik héten ezt tapasztalom a másikon azt.

Viszont most pár napja viszketni kezdtem. Először a visszanövő szőrszálakra fogtam, viszont annak már nagyjából 3 napja. Nem vészes a viszketés, nem is folyamatos. Folyásnak nincs szaga, nem több és nem is kevesebb. Pont ugyanannyi mint az egész terhességem alatt. Viszont a csiklómnál van a viszketés. Ha megdörzsölöm, akkor kicsit tud égő érzés lenni utána, de elég hamar el is múlik. Már az is eszembe jutott, hogy egyszerűen szexre vágyok, a gond az, hogy a testem igényelné, de valahogy agyban nem :/

Viszont olvasgattam interneten, és tudom, hogy viszketést okozhatja gomba is, de nekem még sosem volt. Így nem is tudom, pontosan milyen. De azt is olvastam, hogy a szemérem tájon is megduzzadhatnak vérerek. Lehet, hogy csak ennyi?

Volt valakinek hasonlója?



2016. ápr. 19. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Kellett volna kérned egy kenetvételt, az a biztos.

Én úgy mentem el, hogy kicsit sárgás a folyásom, ami elég bő, és néha csípő érzésem van. De az eredmény negatív, nincs semmi bacim, gombám, de legalább megnyugodtam. Lehet, hogy belefér, de azért én kérnék egy tenyésztést. Nekem sem volt még gombám, így nem tudom milyen az, igen viszket valószínűleg. 19hkm

2016. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha életemben, de volt egy betegségem amit antibiotikummal kezelt a doki, mivel le volt gyengülve az immunrendszerem így sajnos előjött nálam a gomba. Először viszketett égett, folyás is hasonló.volt de mégsem olyan. Szerintem kend be canestennel nem árt a babának mert ez helyileg hat. Viszont valami immunerősítőt kéne szedni akkor, hogy ne jöjjön vissza.
2016. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!