Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok, ez normális így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, ez normális így? (Hüvelygomba)

Figyelt kérdés
Az én rövid kis történetem az, hogy 5nappal ezelőtt nagyon elkezdett viszketni odalent.. Mivel volt már gombám tudtam, hogy baj van.. Ugyanazo a tünetek, ugyanazt érzem mint a múltkorinál. Itthon volt Canesten Kombi kúppal es krémmel együtt. Elolvastam persze mégegyszer a tájékoztatót, hogy hogyan használjuk stb. a biztonság kedvéért. 2napja használom, tehát 2 kúp már elfogyott. Egy nap 3szor kenem magam a krémmel. Reggel, délbe, és este fürdés után lefekvés előtt. Ma lesz ugye az utolsó kúp felhelyezése este, viszont én még mindig viszketek. Már annyira nem ég, de a viszketés fent maradt 2kúp után is.. Mit gondoltok, ez a mai 1 majd megszabadít ettől a gondtol végleg? Mert tudom ez egy teljes kúra.. Azért van 3, hogy végig csinaljam, csak hát nagyon ideges vagyok.. Mivan ha ezutan a 3.után sem múlik el?!

2013. aug. 27. 12:55
 1/2 Bino ***** válasza:

Ha nem múlik el, menj el nőgyógyászhoz mindenképpen!

Szerintem el fog múlni egyébként, de jobb az óvatosság.

2013. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sos menj dokihoz.
2013. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!