Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol kell mérni a hőt, hogy...

Hol kell mérni a hőt, hogy megtudjam, terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Illetve mikor van terhesség, ha hány fokos?

2016. ápr. 19. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

a homerozes nem erre valo. vegyel egy tesztet.

a homerozessel az ovulacio idopontjat lehet neghatarozni és még azt sem tul biztosan. de ha elmaradt a menzeszed es a testhod 37 fok felett vagy akorul van akkor lehet gyanakodni. de onmagaban ez semmit nem bizonyit mert a luealis szakaszban is magas vegig a testho csak epp leesik mire megjon.

2016. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2,5 hete késik, 37,1 °C a hőm, és volt egy olyan halvány 2 csíkos tesztem, amiben csak akkor láttam az a nagyon halvány csíkot, ha úgy forgattam a fényben... Holnap után megyek dokihoz, csak érdekelt a dolog, hogy mi lehet, mi nem lehet.
2016. ápr. 19. 12:25
 3/8 A kérdező kommentje:
De hol kell mérni? Hüvelyben?
2016. ápr. 19. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ismétled a tesztet? Hőmérőzés nem jelent semmit ebben az esetben.
2016. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem érted... ez nem így működik. Egész ciklusban kell követni az ÉBREDÉSI (!!!!!) hőt, a görbe lefutásából lehet következtetni a tüszőrepedés időpontjára és az esetleges terhességre, ha a repedéstől számított 14-15. napon túl is fent van az ébredési hő.


A hőmérőzés nem terhességi teszt, hogy random módon mérek egy hőt napközben és az majd megmondja, hogy terhes vagyok-e.

2016. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a terhességet akkor mutatja ki a hő, ha 14 napon túl "magasan" marad. de ehhez tudni kell, hogy mihez képest van magasat, nehát 14 nap előtt is mérni kellene. vagyis kellett volna.


Ha volt már egy halvány pozitív teszted, akkor azt 2 nap múlva ismételve már egészen biztosan rendesen mutatja, hogy mi van.

2016. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaaa, már mindent értek, köszönöm, elnézést az értetlenkedésért, sosem csináltam még ilyet.

Köszönöm az információt, és a segítséget, holnap tesztelek.

2016. ápr. 19. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, tesztelj holnap, lehetőleg reggeli pisiből! :)


Ha neadjisten most mégsincs baba, de érdekel a hőmérőzés, akkor innen szépen meg lehet tanulni a lényegét.

[link]


Írd meg a teszt eredményét! Drukkolok!

(5-ös válaszoló voltam)

2016. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!