Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babacuccokat érdemes...

Milyen babacuccokat érdemes elkezdeni beszerezni 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, lassan itt az ideje, hogy nekiálljak beszerezni a dolgokat, de egyszerűen nem tudom, mivel, hol kezdjem el. Kiságy az, ami már megvan, plusz hugomnál 1-2 dolog, amit neki adtam, mert nemrég szült.
2016. ápr. 19. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem még teljesen felesleges bàrmit is
2016. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem még semmit.
2016. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Én is úgy gondolom, ahogy az első kettő válaszoló.

Szerintem ez még nagyon korai!

Ne adja Isten, de rengeteg minden történhet még, plusz ugye azt sem tudjátok, hogy fiú lesz vagy lány.

Ráér ez még.

Akciók is mindig vannak és lesznek is.

2016. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na pontosan ezért kérdeztem, mert ugye nemet nem tudunk, de nem is egyszerre szeretnénk minden után kapkodni :) Olyan dolgok, mint a babafürdető, ruhapelenka,kád, ilyesmi is csak a végén legyen megvéve?
2016. ápr. 19. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is nagyon ràér.

Mi sem rohantunk anno.

2016. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Babafürdetőt az orvos írja fel az újszülöttnek. Szóval az aztán végképp ráér. :)

3-as voltam.

2016. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ráér. Én 22. Hétben vagyok, első baba lesz. Kiságy megvan, mert ismerős olcsón adta. Nézegetek már, de nem vettem.

Ha foglalkozni akarsz a dologgal, akkor írd össze mire lesz szükség, kb mennyibe kerül. Rokonok is késöbb adnak, ha adnak, azokat felesleges is megvenni.

2016. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is rá ér még venni! Viszont nézegetni már elkezdhetsz. Olvasgatni, utána járni. Babakocsit én sokáig keresgéltem. Érdemes a 20 hetet megvárni, körbe érdeklődni ki mit adna esetleg.
2016. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
A boltokban ilyenkor értékelik le nagyon olcsóra a megmaradt téli holmit. Azt nagyon megéri, én annó júliusban vettem télikabátot a gyerekemnek, 4-5 ezer helyett egy ezresért.
2016. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
még semmit nem vennék..
2016. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!