Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok és...

9 hetes kismama vagyok és csak teát tudok inni. Ti mit ittatok az elején?

Figyelt kérdés
Próbáltam már minden féle gyümölcslevet, szörpöt, vizet. Semmit nem tudok egyedül csak teát.
2016. ápr. 21. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként is csak vizet és (natúr) teát iszok. Ez nem változott a terhességgel.
2016. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Vizet és teát tudtam inni az elején. Egyébként sok gyümölcslevet iszok de koraterhesen nem ment. Úgy 12-20 hetes koromban már gyümölcslé és víz, ezután már csak a víz esett jól, mondjuk nyár is volt.
2016. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ami nem szénsavas.
2016. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizet ittam, de mivel még azt is kihánytam, és csak a cola maradt bennem, így az orvos azt mondta abból iszogassak, persze nem szabad túlzásba vinni. Később felhígított gyümölcs levek alma narancs barack. 18-20 hét után már leginkább vizet ittam, néha gyümölcs teát. Igazából az elején sokkal fontosabb hogy egyáltalán igyál. Ezért volt nekem megengedett a coca cola.
2016. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En az uditoket szerettem nagyon ( nestea cappy) de mar ra sem birok nezni max 1dl :) jana epres vizet iszok.. a simatol is rosszul vagyok :(

10hkm

2016. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az örökös hányinger, émelygés miatt csak a gyömbér ment le, pedig aztán előtte nem voltam oda érte (mint ahogy az üdítőkért sem, illetve a szénsavasért sem),csak vizet ittam mindig is. Most már, hogy elmúltam 12 hetes, vízbe nyomok egy kis citromot, és limit iszom. Már nincs hányingerem hál isten :)
2016. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En a teat is kihanytam az elejen.... De amikor epp bentmaradt akkor azt ittam. Zold teat siman cukor es citrom nelkul meg vizet meg huslevest. 👌 A husleves esett a legjobban:)
2016. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!