Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek vegyek be algopirynt?

Szerintetek vegyek be algopirynt?

Figyelt kérdés
38 a lázam,fél 2 kor vettem be egy fél algopirynt de még mindig 38fok a lázam.Igaz a láz jobban árt a babának mintha most bevennék egyet megint?25 km re can csak orvos és nincs senki aki holnap reggelig elvigyen :( nagyon aggódom.
2016. ápr. 23. 15:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtetfem 26 hetes kismama.
2016. ápr. 23. 15:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Fél Algopyrinnel szerintem nem mégy sokra, vegyél be nyugodtan még egyet. Ha van kék Panadolod (ami csak paracetamolt tartalmaz), az még jobb, az Algopyrint némelyik doki nem szereti.

38 fokos láznál nem érdemes kínozni a babádat meg magadat sem. Ha van rá lehetőséged, vegyél egy langyosabb zuhanyt, hideg vizes borogatás lábra-kézre-tarkóra.

Megfáztál vagy mi a gond?

2016. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ne azt, hanem Panadolt. 6 óránként lehet venni be ugyanabból a hatóanyagból. Azaz fél 8-kor lehet újra Algopyrint.

Második trimeszterben nem árt, nem sok értelme van felesével szedni, lehet egészet.

Jobbulást!

2016. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint vedd be nyugodtan a másik felét az Algopyrinnek, így olyan, mintha egy szemet vennél be. Ha valakit el tudsz küldeni a patikába, akkor szerezz be még kék Panadolt, hogy készülj fel az estére, ha ne adj Isten, még lázad lenne.

Jobbulást!

2016. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt megszavazza neked 5-6 troll kiskancsó,várj!
2016. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.igen sztem megfáztam.most értem vissza hhütőfürdőből.panadolt tudok bevenni akkor ha az a jobb szerintetek megprobálom azt majd.
2016. ápr. 23. 16:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Fűrdőután lement 37,5-re.
2016. ápr. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!