Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gombás fertőzés? Tapasztalat?...

Gombás fertőzés? Tapasztalat? Hsonló tünet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mióta babás vagyok,már 3x volt fertőzésem:(((Holnap megyek dokihoz!!!Csak gondoltam utána érdeklődök...Pár napja enyhe égő érzést tapasztalok a hüvelybemenetnél és víz szerű folyásom van,néha viszket is egy kicsit!Volt már valakinek ilyen tünet?Mit kapott rá???Szimplán csak kíváncsiság!!!
2010. ápr. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki szerint "kis gombás" fertőzésem volt pár napig tartott olyan túrós váladék volt ami kicsit éget meg viszketett, sosem volt semmi ilyen jellegű bajom, de a terhesség kihozta. Canesten combit írt rá a doki. El is múlt egy kettő.
2010. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt, sőt, szinte mindig összvissz ennyi tünetem van, mint most neked... Ez szinte biztos, hogy gomba...

Sajnos nekem is volt 7-szer a terhesség alatt, ilyenkor hajlamosabbak vagyunk rá... Mindig Canestent kaptam, ami 2-3 hétig elmúlasztotta (nem a 3 db, hanem minimum 6, max 12.), de utána újrakezdődött. Itt az oldalon olvastam az anionos betétről, a 28. héttől használom, és azóta semmi ilyen panaszom nincs. (DM-ben kapható Biointimo, tisztasági betét). Próbáld ki, hátha bejön. Már én is úgy voltam, féltem elmenni pisilni, hogy lesz-e vajon égő érzés, stb...

32 hetes km

2010. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok!!!Én is gombára tippelek!!!Bár a folyás milyensége most egy kicsit más ,mint máskor gombánál!Kívül bekentem egy kis canesten krémmel és szinte azonnal enyhült az égő érzés!Ez a vízszerű folyás zavart meg szerintem,és azért nem tudtam eldönteni,hogy ez milyen fertőzés lehet!!!26 hetes vagyok és végig ezzel kínlódtam idáig:(((!Van anionos betétem,de még nem próbáltam ki,de ha azt mondod ,hogy jó ,akkor mostmár használni fogom!!!Köszi mégegyszer!!!
2010. ápr. 7. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a terhességem vége felé, borzasztóan viszketett, jaaj. Gomba volt, Canesten hüvelykúpot kaptam rá.
2010. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!