Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a makkom végén (...

A péniszemen a makkom végén ( a hugycsőnyílás közelében) van egy pici dudor, ami kicsit sötétebb színü mint a makkom, de nem betegség se nem fertőzés mert nincs semmi tünet azon kívül hogy nem tökéletes alakú miatta a péniszem. Zavarhatja-e a nőket?

Figyelt kérdés
Elég régóta kb karácsony óta ottvan. Az a kérdésem hogy a nőket ez zavarja-e?
2009. ápr. 13. 16:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Kb olyan színü mint a makkom pereme, néha kicsit sötétebb ha önkielégítést végzek vagy csak huzogatom a bőrt
2009. ápr. 13. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak karácsony óta van ott, szóval 4 hónapja és előtte sosem volt, akkor szerintem meg kellene nézetned orvossal.
2009. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem ien élénkebb pirosas kinövés szerű dolog? mert nekem is van olyan de régebb óta nagyon megijedtem h vmit elkaptam de még azóta semmi gond nincs vele, vajon ezcsak hozzá tartozik a makkhoz?
2009. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2009. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ha rászánom magam elmegyek vele orvoshoz csak olyan gáz ez
2009. ápr. 13. 17:52
 6/9 A kérdező kommentje:
de az is lehet hogy nem megyek el, végülis alig látszik, csak néhány szögből látszik hogy van ott vmi kis dudor
2009. ápr. 13. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak neked gáz, az orvos nap mint nap ezzel foglalkozik... én megnézetném.
2009. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták, ez az orvosnak nem gáz, hisz ilyenekkel foglalkozik nap mint nap. Nem veszíthetsz vele semmit sem, ha elmész, sőt csak nyerhetsz vele. Most bizonytalan vagy, nem tudod mi ez, viszont ha elmész és megtudod, hogy nem kell vele foglalakozni mert egy ártatlan valami, akkor legalább megnyugodsz. Ha meg az derül ki, hogy fertőzés vagy akármilyen más probléma miatt van ott, tudják kezelni és el fog múlni.

Gondolj a lányokra, ők is milyen hősiesen tűrik minden évben a nőgyógyászt, pedig nekik is legalább ennyire kellemetlen elmenni. :)


Az első voltam.

2009. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem mutass 1 képet.. nem tudom elképzelni! nekem is van valami ilyesmi.. pls, rakj fel képet!
2010. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!