Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lEhet ez; viszér vagy...

Mi lEhet ez; viszér vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sziasztok mamik! Segítsetek nekem légyszi!28 hetes kismama vagyok a második babómmal.Múlthét pénteken kijött egy pici fájdalmas duzzanat a szemérmemre(egészen pontosan a hüvelybemenet mellé).Mivel hajlamos vagyok az aranyérre azt gondoltam; hogy az lehet...Kenegettem erre való kencékkel; de nem lett javulás.A duzzanat elmúlt viszont ott ahol volt ott egy nyílt seb lett; mintha csúnyán lehorzsoltam volna 😢 és nagyon fáj!Május 3- van időpontom a nődokihoz.Szerintetek mi lehet? Lehet ilyen egy viszér?Hüvelyfertőzést kizárnám; mert semmi olyan panaszom nincsen.Mivel kezeljem addíg is a betadinon kívül? Valakinek volt már hasonló? Segítsetek légyszi mert nagyon fáj 😞
2016. ápr. 26. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem visszér. Nekem is az volt,a combhajlatomban de inkabb a kulso szemeremajkamnal, én borogattam, szerencsére 3 napra rá szültem. Szules ota horzsolasnak tunik, melegben erzekeny, de a gyerek popsikreme hatasos ra.:)
2016. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!