Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most leszek 7 hetes terhes es...

Most leszek 7 hetes terhes es semmi tunetem nincs sot kicsit fogytam is. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Eddig fel voltam puffadva de a 6. hettol mar az is elmult a hasam kisebbnek erzem fogytam is egy kicsit. A mellem nem erzekeny semmi bajom olyan mintha nem is lennek terhes. Bajt jelent?

A heten megyek ultrahangra de felek



2016. ápr. 27. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne beszélj be magadnak semmi butaságot! Attól hogy terhes vagy, még nem kötelező hánynod, puffadnod stb. Ez attól függ, kinek a szervezete hogy reagál. 7-8. Hétre nekem is elmúltak a tüneteim, a reggeli émelygés maradt meg akkorra csak. Az ultrahangon ettől függetlenül minden rendben lehet. Jó egészséget és gratulálok! :)
2016. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszonom csak fura mert a hasamat is alig erzem, hogy lenne.. Harmadik terhessegem es ilyet meg nem tapasztaltam..remelem minden rendben lesz! Koszonom megegyszer!😊
2016. ápr. 27. 07:48
 3/15 anonim ***** válasza:
7 hetesen mitől lenne hasad? A 16. hétig nincs terheshas.
2016. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanigy vagyok 6+4 naposan, eddig is csak cicifajas volt, meg almossag.

A faradtsag javareszt megmaradt, de csillapodott. A mellem viszont egyaltalan nem huzodik.

Mikor mesz orvoshoz? Nem mondom, h hianyzik a hanyas, rosszullet, mert nyugiban tudok dolgozni, csak igy mindig emlekeztetnem kell magam, h babat varok. 😊

2016. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs baj,örülj,hogy jól vagy.Lányomnál nekem se volt semmi bajom. Most a második babát várom 16 hetes vagyok (már a 12.héten se tagadhattam le a terhességet,akkora hasam volt) és minden bajom van,szédülés,hányinger,sőt el is ájultam másfél hete.
2016. ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A hasamat ugy ertem, hogy a mehemet ereztem, hogy kemeny es nagyobb. Most ezt sem annyira de lehet attol, hogy elmult a puffadas de olyan fura siman be tudom huzni nem erzem azt a kis kemeny alhasat mint eddig..
2016. ápr. 27. 08:27
 7/15 A kérdező kommentje:

Gartulalok kedves 4es!😊

Holnap megyek delutan orvoshoz😊

2016. ápr. 27. 08:27
 8/15 anonim ***** válasza:
normális a fogyás,később ugyis vissza hizod a baba miatt mindent.örülj neki,hogy elmult,más kismamameg szenved a terhesség feléig
2016. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Én végig tökéletesen jól voltam. A sima nadrág csak a 12. hét környékén kezdett szorítani. Addig mintha nem is lennék terhes. Persze látványos hasam nem volt (csak a 20. hét körül), de akkor kezdtem nehezebben gombolni a nadrágomat.

Férjem poénkodott a 14. héten, hogy most már eljön UH-ra megnézni, nem-e csak kamuzom a terhességet. Olyannyira nem változott semmi.

Sörözőben dolgoztam 12 órában, simán bírtam. (végig dolgoztam).


Nem értem, miért gondolják emberek, hogy baj van, amikor minden rendben (mert nem te vagy az első, aki ezt megkérdezi).

Én fordítva gondolkodtam. örültem, hogy jól vagyok, és úgy voltam, akkor van baj, ha görcsölök, és vérzek. Nem amikor minden ok...

2016. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azert fura mert a lanyaimnal olyan nagy volt a hasam az elejen is es folyamatosan. Voltak tuneteim a cicim is rogton nagyobb lett stb.. Most semmi. Azt hittem rutinos terhes vagyok😀
2016. ápr. 27. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!