Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen lehet utazni?

35 hetesen lehet utazni?

Figyelt kérdés
jelenleg 35 hetes terhes vagyok és Németországba vagyok. kockázatose ennyi idős terhesen 1500 km-et utazni ?

2016. ápr. 27. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam volna már, ilyenkor már egy ideget ütött a magzat benn, egész napokat ültem, feküdtem át már akkoriban.:/


Amúgy féltem volna, hogyha megindul a szülés, nem a dokimnál és a kórházunkban szülök máshol, mert már volt szerződésünk addigra és minden el volt intézve (férjem máshol nem lehetett volna benn velem).


Szóval én már vidékre se tudtam menni kocsival, nemhogy messzire. Repülőre meg valószínűleg nem engednek fel, bár társaságtól függ, biztos van kivétel.

2016. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még virgonc is vagy :) a "megszülsz útközben" kockázatán felül a trombózisveszély jóval nagyobb, mint nem terhesen, illetve gyanítom, a fél napos rázkódástól is besokallhat a pocakod. Repülőre már nem engednek fel. Ha muszáj autóval vagy vonattal menned, szerintem mindenképp kísérővel vágj csak bele, és nagyon figyelned kell rá, hogy sokat igyál, tedd fel a lábad és/vagy vegyél fel kompressziós harisnyát és óránként állj fel 5-10 percre mozogni.
2016. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Trombozis veveszéj? ezt most nagyon nem ertem...kifejtenéd jobban kérlek :)
2016. ápr. 27. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!