Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy egyre...

Normális az, hogy egyre többször nyilalgat a hüvelyem és fáj a derekam? Ezek jóslók? Vagy mi ez? 37+5 hetes km

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem két napos nyíllalás után éjjel indult el a magzatvizem. Lehet hogy nálad nem megy el, de szerintem ezek már jelzik a közelgő szülést...
2010. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez ha egyben maradsz többször is így lesz. Ahogy a baba helyezkedik biztos azt érzed, nyom valamit, meg a szervezeted is készülődik. A jóslót, pedig ahogy olvasgatom, mindenki máskén éli meg, van a ki hátfájásban, van aki mesi görcsben, van aki keményedésben. Amit ítál annyira megszokottnak számító dolog, hogy még rá is húzhatsz. Nekem a 31. héttől van szurkálás, josló, görcs stb 37. hétben elment a nyákdugó és még mindig egyben vagyunk. Van még ideje a picinek! Vigyázz magadra! 39+4 h km
2010. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is ez van! Össze vissza szurkál a hüvelyem. Nekem a védőnő mondta, hogy ez lesz. Ezek nem jóslók. 39 h km.
2010. ápr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Pont egy idős terhesek vagyunk, +/- egy nap. Nekem egy vagy két nap volt nyilalgatós, mostmár még az is elmúlt. Pedig ugy várom már, hogy megszülessen.

Szerintem a te tüneteid főleg a derékfájás jósló fájásnak mondható, a szervezeted nagyon készül, de az itt olvasott eddigi tapasztalatok (keresgélj rá) alapján ezzel tényleg még akár túl is hordhatod a babócát.

Könnyű szülést neked!

2010. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!