Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor a védönö elküld belgyóg...

Amikor a védönö elküld belgyógyászatra, ott mit csinálnak, mit néznek?

Figyelt kérdés
Ma délután kell mennem,és nagyon tartok töle..
2008. szept. 24. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomást mérnek,megvizsgál,megnyomkodja a hasadat hogy puha betapntható-e, a lábadat, a vissszeresség végett,hallgatja a szívhangodat,rákérdez van-e családban cukorbeteg, magasv,.. ilyesmi.néhány perc az egész, emiatt ne aggódj
2008. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a háziorvosomhoz kellett mennem, megmérte a vérnyomásomat, megkérdezte van e vmi panaszom, elmondta milyen vizsgálatok lesznek még. Bepecsételt a kiskönyvembe és viszontlátásra.:)

Gondolom neked is csak a pecsét miatt kell menned.

Ha egyéb más ok miatt abba sajnos nem tudok segíteni.

2008. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Még esetleg néznek egy EKG-t.
2008. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a belgyógyászati vizsgálat a körzeti orvosnál történt. Megmérte a vérnyomásomat és viszlát.

Nekem az EKG külön volt teljesen ettől.

Ne izgulj, nem lesz semmi. Minden jót, 29 hetes kismami

2008. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi fájdalmas nem lesz!

Szívhangot néznek.

2008. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam az egész annyiból állt, hogy megkérdezték dagad-e a bokám. Mikor mondtam, hogy nem, pecsételtek, és már mehettem is. :S
2008. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!