Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, fájt...

24 hetes terhes vagyok, fájt a fogam és elmentem a fogorvosomhoz, de kiderült hogy semmi baj a foggamal, hanem az innyem miatt fájt annyira, reggelre jól feldagadt, de csak a hátsó, a babának ez semmi veszélyt nem okoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A babára nem veszélyes, de menj vissza az orvoshoz, mert ha nem kezelik, annyira begyulladhat, hogy nem fogsz tudni enni, inni, nyelni se miatta. Sőt, be is lázasodhatsz, ami már biztosan nem tesz jót a picinek! Nekem az egyik terhességem alatt ugyanígy volt. Fájt, aztán bedagadt... annyira, hogy fel kellett nyitni :((( Nem kívánom senkinek!
2010. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!