Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 nap beagyazodasi barnas...

13-14 nap beagyazodasi barnas maszat. Neha pici ver de nem elenk. Mikor teszteljek? Most teszteltem este de negativ.

Figyelt kérdés
Egy nagyon pici hasszurka volt meg tompa mensi fajdalom.Mas nem.Estere.mar ez is elmult.14 napja tortent az aktus.Beagyazodas utan mikor teszteljek?

2016. máj. 2. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már simán menstruáció is lehet, hisznpeteérés után 14 nappal nár az jön. Szerintem akkor tesztelj, ha késik.
2016. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindenkinek beágyazódási vérzése, szóval ez sima menstruáció kezdete is lehet. Ha már késik 1-2 napja, akkor tesztelj újra.
2016. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14. napon már rég túl lennél a beágyazódáson.
2016. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom sose volt.meg ilyen.De akkor miert ilyen keves jott? Ma.reggelre elmult a barnazas.
2016. máj. 3. 06:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megjön. Ha még 3 napig semmi, csak akkor tesztnék addig teljesen felesleges.
2016. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,mi lett a vége?baba?
2016. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!