Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rota meddig fertőz a lakásban?

A rota meddig fertőz a lakásban?

Figyelt kérdés

Ma reggel olyannál voltam aki utoljára hétfőn még benne volt. Ő nem volt most ugyan otthon, de azért félek, hogy a levegőben nem-e lehetett még benne. Ma már csütörtök van, szerintetek?

Egy aggódó kismami


2010. ápr. 8. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Most calici járvány volt, sajnos mi is elkaptuk, a háziorvosunk azt mondta, hogy a tünetek jelentkezése után még 3-4 napig fertőz cseppfertőzéssel. De mi is olyan házban kaptuk el, ahol már 1 héttel előtte mindenki tünetmentes volt, viszont itthon az állandó fertőtlenítésnek és szájmaszknak köszönhetően a 1,5 éves kislányunk nem kapta el tőlünk.


Szerintem nem lehet gond, főleg, ha otthon sem volt, és rendesen mosogatnak, stb.

2010. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, egy hét, tíz nap, mire mindenhonnan eltűnik. De ez nem jelenti azt, hogy elkaptad, ne aggódj. Gondolom nem fogdostál mindent össze, és kezet is mostál.
2010. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem nem lesz gond. Bár náluk mostam kezet és törölközőbe töröltem, utána meg ettem. Úgy félek, de bizom benne, hogy nem szedtem össze. :-(
2010. ápr. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!