Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fáj a hasam és a gyomrom?

Mitől fáj a hasam és a gyomrom?

Figyelt kérdés
14.hetes terhes vagyok,és tegnap óta(tegnap voltam ultrahangon és minden rendben)fáj a gyomrom,a hasam,sokszor nem is tudom hol fáj.Nem nagyon,de iszonyú kellemetlen.Összefüggésben lehet a várandóssággal,vagy összeszedtem valami vírúst?
2010. ápr. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Összeszedhedtél vírust is, vagy valami olyat6 ehettél ami nem esett jól, de sok más dologtól is lehet. Én például a vas tablettát nem bírtam abba kellett hagynom a szedését, mert fájt tőle a gyomrom. Szedsz valamit esetleg amitől lehet?
2010. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elevitet szedek,Utrogestant és C-vitamint.Mindjárt elolvasom a papírjaikat.

Ha valami vírus,vagy baci,nem lehet veszélyes a babára?Tegnap kórházban csinálták az ultrahangot,és miután hazajöttem lettem rosszúl először.Attól félek,ott szedtem össze valamit.

2010. ápr. 8. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Kórházban ha összeszettél volna valamit az nem azonnal jelentkezne! Lehet a terhességtől is még, vagy valóban valami nem tett jót a gyomrodnak.
2010. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!