Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudna esetleg valaki segiteni?

Tudna esetleg valaki segiteni?

Figyelt kérdés
Ma kellett a laboreredményemért érte menni,és Crp és a We sokkal magasabb az megengedettnél.CRP:11,9 és 5 a megengedett,a We pedig 70 és 20 a megengedett.Nem mondtak semmit sem,majd hétfőn kell mennem az orvoshoz,addig nem is tudom elérni,megnéztem a neten valamiféle gyulladást jelez.nagyon aggódom nem e lesz baja a babának,34 hetesek vagyunk.Köszönöm előre is ha valaki ért hozzá.
2010. ápr. 8. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mondtak semmit, mert nem tudnak semmit mondani. Ehhez ismerni kéne az összes eddigi terhességi leletet, hogy meg tudjuk mondani mi a baj, ezenkívül szükséges lenne egy nőgyógyászati vizsgálatot is elvégezni rajtad ahhoz, hogy pontos legyen a diagnózis. Ezek az értékek simán lehetnek egy gombás fertőzés mutatói, egy enyhe gyulladásos betegségé, de lehetne daganat jelzőszámai is. Valószínűleg semmi komoly gond nincsen, de csak a saját orvosod tudja értékelni a leletet.
2010. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg és ne idegeskedj, mert azzal tényleg ártasz a picidnek!!! majd ráérsz ezen idegeskedni, ha tényleg baj van, de szerintem nem olyan vészes az eredményed
2010. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem nincs semmi nagy gond.Majd hétfőn kiderül.
2010. ápr. 8. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű valamilyen fertőzés vagy gyulladás van a szervezetedben. Akkor szokott ez a 2 érték emelkedni. A fehérvérsejtszám mennyi volt? Egyébként nem kell megijedni, nem túl emelkedettek ezek az értékek. Nálunk a CRP-re azt mondják, hogy 10-ig még normál. A We (süllyedés) kicsit magasabb, de ez lehet 1 egyszerű megfázástól is. Esetleg ad majd a dokid rá valamilyen antibiotikumot. A babának ettől nem lesz baja.
2010. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!