Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha én sosem érzem...

Az baj, ha én sosem érzem csuklani a babámat?

Figyelt kérdés
32 hetes pocis
2010. ápr. 8. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer sem éreztem csuklani a lányom, talán 3szor volt olyan hogy na most talán, de nem biztos hogy csuklás volt az sem, lehet hogy csak mozgott akkor is. És most alszik 17 hósan az ágyikójában. Ha amúgy rendesen mozog, nem baj ha nem csuklik.

Sok boldogságot!

2010. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem éreztem egyiknél sem (2)
2010. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


én 32 hetesen éreztem csak először, azóta mondjuk minden nap szinte, van hogy többször is, de nem baj, ha nem érzed! Ha fog csuklani tudni fogod, hogy azt csinálja, nekem fura volt először, olyan volt, mintha a kis szive dobbanásait érezném, monoton, folytonos dobbanások voltak... azt tudtam, hogy nem a szive, mert azt akkor mindig érezném... megkérdeztem a dokit és ő is azt mondta, hogy ez bizony csuklás! Azóta sokszor van, van hogy csak pár másodperc, de van, hogy közel 10 perc...

2010. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 33 hetesen éreztem először.
2010. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az én fiam állandóan csuklott, nagyon aggasztó, h a pici lény a pocidban "szenved" és nem tudsz rajta segíteni, szerintem van olyan baba aki egyáltalán nem csuklik, ez miért lenne gond?

a doki tőlem egyszer se kérdezte, h ugye csuklik e rendesen a gyerkőc? valószínűleg mert nem fontos

2010. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én 30 hetes vagyok, én sem éreztem még. Nem is mindenki érzi.
2010. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se jelent semmit. Nekem nagyon sokat csuklik, először teljesen bepánikoltam, mert nem tudtam mitől rángatózik a hasam, főleg hogy erre ébredtem. A védőnő annyit mondott, hogy hát akkor ez olyan csuklós fajta baba.
2010. ápr. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Képzeljétek, vicces, de tegnap este éreztem, kb 3 percig tartott, és teljesen azonos időközönként rándult meg a babám, lent, ahol a feje van... Szerintem, az lehetett a csuklás... :)

2010. ápr. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!