Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokott csuklani a babátok?...

Szokott csuklani a babátok? Milyen sűrűn, és milyen érzés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

a terhesség vége felé egyre gyakrabban éreztem.és ilyen ütemes mozgás 1-2percig.

nem tudtam jobban megfogalmazni,de ráfogsz ismerni,amikor a te babád is csuklik

2011. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kis rángások, a 32. hét körül kezdődtek. A 36. héttől ritkultak, de napi szinten volt akkor is. Idekint is csuklás világbajnok. :) Most 2 hónapos
2011. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.Én már holnap töltöm a 36.hetet!!! :)

És már kb másfél hónapja szinte minden nap csuklik a babám.

A kérdést azért tettem fel,hogy másnak is szokott ilyen sűrűn.Az elején még élveztem mert aranyos volt a helyzet.

De már negyed óra elteltével már azért picit idegesítő ez a kis ,,rángás,,!!!De még így is imádom!!!!! :)

2011. jún. 3. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 31. hét óta érzem ezeket az apró rángásokat egészen lent. Ha nem olvastam volna róla, hogy csuklik a baba, akkor tuti orvoshoz szaladtam volna, hogy idegrángás vagy valami baja lehet vagy ilyesmi. Az első még aranyos volt, de én annyira nem szeretem amikor csuklik :( Olyan rossz érzések vannak bennem még mindig. Pedig tudom, hogy ez neki nem rossz.

33 hkm

2011. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem annyira csuklós volt, hogy éjjel is ha fordultam egyet, rákezdett. Én sem szerettem, olyankor hamarabb abbahagyta, ha járkáltam kicsit, néha lépcsőztem egy kicsit. :)
2011. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak arra emlékszem, mikor már nagyobb volt.

Nagyon csuklott, és kapott rá citromlevet. Na, olyan fintort még életemben nem láttam.

De azért legközelebb, mikor csuklott, már nézte, hogy hol van az a citrom?

2011. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!