Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. heti vérvételre betöltöt...

A 32. heti vérvételre betöltött 32. hét után kell menni, azaz a 33. hétben? Vagy a 32. hét betöltéséig?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Betöltött 30 - 32. hét között kell elmenni. Itt nálunk azt javasolják, menjünk minél hamarabb, azaz a betöltött 30. héten, hogy ha bármi gond lenne, minél előbb kiderüljön a vérképből.

Én hétfőn megyek pont erre a vérvételre és az azt követő UH-ra.

2010. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 35.-en kellett mennem, de én a 36.-on jutottam oda. A doki nem szólt semmit, azt mondta, ha eddig jó volt, ezután sem lesz baj vele.
2010. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem a védőnő a 34. héten küldött az utolsó vérvételre.
2010. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok és akkor pontosítanék. Én konkrétan a 30-32. hét közötti vérvételre írtam azt, hogy betöltött 30. hétre javasolják nálunk. De itt van még egy vérvétel, az van a 36. héten.

30.héten kell menni a vérvételre és még aznap UH-ra is.

2010. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 32 hetes vérvételre 32 hét 5 naposan adott időpontot a védőnő.
2010. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem ilyen vérvétel nem volt. A 24. héten volt a 2. labor, és a cukorterhelés. Ezután a következő a 3. trimeszteri vérvétel, ami a 24-36. héten van.

2010. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!