Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segítene? Várandós csomag?

Valaki segítene? Várandós csomag?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki vett át mostanában promoboxos csomagot? Mi volt benne? A kódot telefonról kell bemutatnom, vagy elég, ha felírom és magammal viszem?
2016. máj. 5. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én csak felírtam a kódot, nem telóról mutattam be. Vigyázz az alkalmazással, minél hamarabb dobd ki, mert képeket telepít babacuccokról a telódra, tök fura.


a miénkben ezek voltak decemberben:

recepttartó és egy várandós mappa.

újságok, prospektusok

Rossmanó kártya

tejtároló zacskók

tejtároló edény (ez nagyon jó tápszertárolásra, azóta is használjuk)

gabi popsikrém, nagy tubus

sudocrem, pici tubus

nedves törlőkendő Babydream(borzalmas)

Nivea-s picike mesekönyv (cuki)

Nivea férfi és nő arckrém termékminták (a kórházba ezt vittük be, tök elég volt a két éjszakára mindkettőnknek)

2016. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2016. máj. 5. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
ja és a legjobbat kifelejtettem: a kormány "de jó neked, hogy szültél, mi adunk egy rakás pénzt, mert Mo. annyira zsír hely" prospektusai mellé Jakupcsek Gabis újságot tettek (akkoriban volt a botrány, hogy kirúgták csak úgy a köztévétől:D) Tetszett a helyzet iróniája:D
2016. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagy flakon domestos

Hipp eloke, kiskanál

Varazsfuvola cd

Prospektek

Receptfuzet

Kis sudocrem

Tejszaporito, babatea filterek

Melltartó betet

Hipp popsitorlo kb 15 db

5 rossmanos pelus

Lansinoh bimbovedo minta

Tejtartolo tasik

Autoba való matrica

Nagyjabol ennyi jut eszembe, igaz ez november volt...

2016. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor jobb, mint a Felicitas-os:) Abban semmi nem volt kb..

2016. máj. 6. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nàlam az van,hogy simàn belèpek az alkalmazàsba viszont amikor a kódot kèrnèn nem enged belèpni azzal a jelszóval és e-mail cìmmel. Ilyenkor mi van? Valaki tud segíteni? 2ève mèg a kórhàzban szülès utàn kaptam ezt a csomagot.
2016. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló


Nem lehet, hogy az email címed el lett gépelve, vagy a jelszó?

Vagy esetleg a neveden számon tartották, hogy kaptál már ilyen csomagot, és egy főre csak egy jár?


Nem tudom sajnos:/

2016. máj. 6. 20:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én áprilisban vettem át, de kár volt. Csomó reklámanyag mellett mindössze ennyi volt benne: mini sudocrem, gabi popsikrém,rossmanó kártya, Avent tejtároló pohár, és egy kis csomag popsitörlő.
2016. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek az nem lehet, hogy kivesznek 1-2 dolgot a patikában a táskából?
2016. máj. 8. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem ott rakják össze inkább. Nekem várnom kellett kb. 10 percet. Elvileg volt ráragasztva Alma Patikás bélyeg.
2016. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!