Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok. A...

16 hetes kismama vagyok. A várandós csomag átvételéhez a védőnő a kis könyvet mikor adja át? És a kupont mikor lehet kiváltani?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Azt a terhességi kiskönyveddel kellett volna megkapnod, ha nem kaptál akkor már nem is igen fogsz, kérdezz rá. 24 héttől kiváltható, de semmi érdemleges nincs benne.
2014. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 13. héttől váltható ki, de jelenleg országos készlethiány van belőle. Kérdezz majd rá a védőnődre.
2014. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 12 hetesen kaptam meg a kupont a védőnőtől, és 14 hetesen váltottam ki.


30 hkm

2014. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a kiskönyv nem kellett hozzá, kupont adott hozzá a védőnő, máskérdés hogy addigra a kiskönyvet is megkaptam...16 hetes vagy és még nincs kiskönyved?
2014. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:
Nekem is 16 hetesen lett kis könyvem,vagy is 15 végén- azt hittem, de félreszámolták a dokik az sztk-ban, szóval 16 hetesen már 18 hetes voltam. :) na és? semmi gond nincs.
2014. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én úgy tudtam a 12. héten van egy kötelező vizsgálat, és azt már belepecsételik, emellett a 12. hétig van egy teljes vérkép+vizelet+ellenanyag vizsgálat is, aminek az eredményét szintén beírja a védőnő a kiskönyvbe. Nálunk legalábbis így van, ezért 12. hétig meg kell lennie a kiskönyvnek...

de ezek szerint ez sincs mindenhol így.

2014. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mi az a várandós csomag?
2014. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!