Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nem terhesen féltek a...

Akik nem terhesen féltek a szüléstől, azoknak ez terhesség alatt változott?

Figyelt kérdés
Nem magától a fájdalomtól félek, mert nagy a fájdalomtűrő képességem, hanem az újtól félek, hogy nem tudom mi vár rám stb. :)

2016. máj. 6. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Előtte is féltem, terhesség alatt is féltem és elárulom, még szülés közben is féltem. :))) Másodszor is. Pedig akkor már nem is volt ismeretlen :)))


Szóval ez ilyen :)

2016. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es :)


Én is ilyen vagyok...:(

Vizsgák előtt is mindig féltem, mintha az életem múlna rajta. Legalább jól esik, hogy ezzel nem vagyok egyedül. :))

2016. máj. 6. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig szülés közben féltem csak, hogy meddig kell elviselni vajon és a felvégétől féltem, de pont ezért tudtam gyorsan kinyomni a gyerekeim, mert a para bennem volt és túl akartam lenni az egészen.
2016. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első szülés előtt nem féltem,most a 2. szülés előtt félek :-/
2016. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rettegtem, és az utolsó két hónapban viszont már nem. Valahogy megnyugodtam, és elfogadtam mélyen belül hogy ez ezzel jár. Aztán a szülés napján újra nagyon paráztam :D
2016. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem féltem soha a szüléstől. Jó helyen szültem, jó emlékem maradt, a következő szülés előtt sem fogok parázni.
2016. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én féltem mindig a szüléstől mióta babát terveztünk, sőt még a terhesség közepéig is. Most 32 hetes első babás kismama vagyok, már nem félek, várom inkább, fel vagyok készülve mindenre. :-)
2016. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tutol is felten nemhogy szulestol :D ez jobb nem lett vegen mar paraztam h belehalok nem birom ki de megis tuleltem 2,5eves a fiam most ujra terhes vagyok es rohadtul felek am mar most :D
2016. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából még nem félek, nagyon az elején vagyok, még alig 4 hetes...most egyelőre csak attól félek, hogy minden rendben legyen, folyamatosan attól tartok, hogy valami történik, nem tudom miért, pedig vigyázok magamra, de annyira hirtelen történt, nem terveztük, párom már szét kürtölné ország-világnak, én még a legjobb bnőmnek sem mondtam el, szigorúan csak szüleimnek...sztem még igazából fel sem fogtam a dolgot...
2016. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!