Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki átlagos testalkatú hányadi...

Aki átlagos testalkatú hányadik héten látszott először, hogy terhes? N/22

Figyelt kérdés
160 cm és 55 kg vagyok, első baba. 12 hetes vagyok, még nem látszik semmi. Azért is fontos lenne, mert júliusba lagziba megyek és jó lenne nem az utolsó pillanatban megvenni a ruhát.

2016. máj. 5. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a látszat a lényeg.

Én 163 cm és 54 kg voltam teherbe eséskor. 12 hetesen még semmi nem látszódott, de már kényelmetlen volt a nadrág, mert szorított a hasamnál. Akkor vettem kismama nadrágot. Látványos hasam kb 18-20 hetesen lett, és olyan 24-26 hetesen volt idegenek számára is egyértelmű, hogy nem híztam, hanem terhes vagyok...


Szóval attól, hogy nem látszik, meg nem olyan nagy, még lehet kényelmetlen egy-egy ruha.


Szerintem valami ilyesmit vegyél, ez biztos jó lesz:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek nyáron kényelmesek, és megveheted előre.

2016. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy es gyanaz a magassagunk es a sulyunk 20 hetes vagyok es alig latszik valami. De van aki meg kisebb es hatalmas pocakja van...ez emberfuggo
2016. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Akkor decemberben szulsz? :)

juliusra nem lesz megbhagalmas pocakod meg szerintem. Bar majd te latod ,hogy a 19-20.hettol hogy kezd el noni,milyen gyorsan :)


En 170cm 47kg-rol indultam,23hetes vagyok es most 55kg. A hasam hatalmas. 17.hettol kezdett noni,elotte csak puffadas latszott.

Es a 17.hettol mar ereztem is mocorogni a csopikemet! :)

Meg van idod megvenni a ruhat szerintem. Ha most megevszed,lehet,h tenyleg nem lesz jo. Lehet joooo nagy lesz a pocakod,te pedig pl kisebb ruhat veszek,de lehet,h nagy ruhat veszel es a pocakod meg nem lesz akkora :)

Raersz meg ! :)

Boldog babavarast kivanok!

2016. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
November közepére vagyok kiírva :)
2016. máj. 5. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
)hol fogsz szulni? :) en is 12 hetes vagyok 165 cm 54kg.. ismerosok latjak a hasamon de amugy mintha teleettem volna magam olyan :)
2016. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Kismamák!

Szerintem mindenképpen olyan ruhát vegyél, ami bőszabású, és kicsit hosszabb fazonú, szóval nem extra mini, mert ha júliusban már lesz hasad, az felfogja a ruhádat, és a miniből még minibb lesz a rucid:D

Ugyan én egy hónappal hamarabb megyek lagzira, és van köztünk 1hétnyi különbség(11.hét), de a ruhám bőszabású lesz,épp ezért:)

2016. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én a helyedben valami mell alatt szabott ruhát választanék. Én 14 hetes vagyok és júliusban lesz az esküvőm. Ma választottam ki a ruhám,elképzelésem sincs,h mekkora leszek addigra. Nekem mintha lenne már pocim,legalábbis nagyobb ,mint 2 hete.A terhesség előtti nadrágjaim nem kényelmesek már.Elvileg a 20-24. héten már gömbölyödnek a kismamák!
2016. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
attol függ akkor mekkora hasad lesz. ha nagy hasad lesz vegyél nagy méretüt,ha kisebb hasad,akkor kisebb ruhát. 22-24. hétől fogl átszani kivülről hogy babád lesz
2016. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!