Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes 4d-n "talán fiú"-t...

15 hetes 4d-n "talán fiú"-t mondott a doki. Átfordulhat még lányba? Járt úgy valaki, hogy a 15 hetes uh után, a következő vizsgálaton, már kislányt láttak, pedig először kisfiút mondtak?

Figyelt kérdés
Vagy 50 percig vizslattuk, mi van a lába között, de mintha az összes köldökzsinórt direkt a lába közé gyűrte volna :). 40 percig semmi és az utolsó 10 percben mondta: itt mintha lenne valami, ami nem köldökzsinór. Úgy engedett el, hogy szerinte fiú :).(Esetleg fotót nem tudnátok csatolni a félrenézett kukiról, akár priviben is?)
2016. máj. 6. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Unokanővéremnek végig azt mondtak h valószínűleg fiú de azért ne vegyen fiú dolgokat inkább uniszex dolgokat

Es jól is tette mert lány lett :)

2016. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megtévesztő így. Amíg nem mondják majdnem biztosra addig bármi lehet. A "mintha lenne valami" fixnek nem tűnik még.

Nálunk egyébként bejött, 16 hetesen 65% fiú volt a tipp, 19 hetesen már nyilvánvaló volt.

2016. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16hetesen először fiút mondott a doki,aztán ahogy nézegette elbizonytalanodott,azt mondta majd a 20.héten visszatérünk rá,mert hogy amit most látott lehetnek kiálló kisajkak is. Azt mondta nem szeret tippelgetni. :) 20.héten már egyértelműen kislány volt.
2016. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is lányom lett, pedig minden uh-t fiút mondtak. Viszont érzetem, hogy lány. NE értéstek félre, nem lányt akartam, egyszerűen azt éreztem, hogy tévednek.
2016. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Igazándiból, amit a vége felé láttunk, az engem meggyőzött, sztem nekünk a 18 hetesen is fiút mondanak majd, de azért a köldökzsinór hagyott bennem kis kétséget(bár nem sokat).
2016. máj. 7. 14:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd megírom :)
2016. máj. 7. 14:12
 7/7 anonim válasza:
Nekem 12 hetesen kisfiút mondtak,16 hetesen kislányt,18hetesen újra kisfiút,mind három doki más volt.Most mutatta a kukit is de még így is bizonytalan vagyok.Majd a következő uh már remélem kiderül számomra is mert én akárhogy néztem nem láttam zacsikat csak egy kis "pöcköt".
2016. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!