Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 12 hetes ultrahang...

-kauf- kérdése:

Ma voltam 12 hetes ultrahang vizsgálaton. A doki mindent rendben talált mos egy kicsit mégis szúr a hasam. Nem nagyon alig érezhetően. Ugye minden rendben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs semmi gond. Nekem is szokott szurkálni néha. Vegyél be magnéziumot és szerintem el fog múlni hamarosan. Ha jobban elkezdene fájni, vagy nem szünteti meg a magnézium sem, nézesd meg azért magad dokival. 21hkm.
2013. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen jártam így mint te, mondjuk nekem a vizsgálat is fájt, szerintem egy barom volt a doki aki vizsgált és 3 napig fájt a hasam utána. Nincsen semmi baj ne aggódj pihenj amennyit tudsz ha gondolod vehetsz be magnéziumot, de nem lesz semmi baj.
2013. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm elevitet már szedek de akkor el kezdem majd szedni a magneb6-ot is.Neked is jó baba várást.
2013. okt. 2. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Most jut eszembe, hogy a 18. heti uh után nekem is szúrt a hasam nagyon és görcsöltem is két napig. Keményedtem rendesen, szóltam a dokinak, hogy ne nyomogassa már a hasamat az ultrahanggal, de csak annyit mondott rá, hogy szerinte nem kemény és nem lesz gond. Hát két napig szenvedtem. Volt úgy is, hogy a köldökig is belehasított a fájdalom.
2013. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettötöknek, az ultrahang vizsgálaton nekem is elégé meg nyomkodta hasam, remélem nem lesz gond.Boldog baba várást nektek.
2013. okt. 2. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj rendszeresen a hasad nem kell szedni rendszeresen a Magnéziumot, csak ilyenkor mikor fáj a pocakod. Amúgy szerintem a Magne B6 semmit sem ér, nekem legalább is legalább 6-ot kellett belőle bevennem mire hatott. Magnerotot ajánlom szerintem sokkal jobb és nekem elég volt belőle 1 szem is. Magnézium mind a kettő, az a különbség a készítmények között, hogy különböző magnéziumot tartalmaznak.
2013. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm a segítséget. Akkor megpróbálom magnerotot.
2013. okt. 2. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs gond, ha a vizsgálaton azt mondták:)

nyúlnak, alakulnak a dolgok...probálj jó dolgokra gondolni és élvezni ezt az állapotot:)

2013. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. okt. 2. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is éreztem mindenfélét, itt szúr, ott fáj, amott nyilall. :) Most 26 hetes vagyok, már nem érzem olyan sűrűn ezeket. Ne aggódj, nem lesz gond egy kis szurkálástól.
2013. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!