Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dolgozott valaki terhesség...

Dolgozott valaki terhesség alatt körmösként?

Figyelt kérdés

Milyen óvintézkedéseket tettetek a por és a vegyszerek (szagok pl.: liquid) ellen?Orvos tanácsolta valakinek hogy ne dolgozzon terhesen ebben a szakmában?


Válaszokat köszönöm!



2016. máj. 6. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
4-5honapig maszkkal es kevesebbet vallaltam max 2ember egy nap.. meg 3nap pihenot tartottam, sokat levegoztem :)
2016. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából havonta 2 vendégnek csinálok porcit (levegőre kötő liquiddel), tehát havonta 2x30 percet "szagolom" a liquidet (szénszálas maszkban).Egyébként csak gel lakkot csinálok az ugye meg nem párolog, nem büdös (csak a primer meg a nail prep amit kb 2 percig használunk) ugye akkor így nem lehet baja a babámnak? 28 hkm
2016. máj. 7. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nemtudom h lehet e baja. En allergias lettem râ szoval szerintem nem tesz jot.

Kikèrnèm orvos tanacsat is, telefonon is segithet :)

Neharagudj szerintem elegge egyenfuggo kinek mennyire artalmas. De belèlegzed azt az anyagot es nem tuljo az. Gèl lakkhoz esetleg hasznalj ugyanugy maszkot es ha vegeztel menj ki a levegore.:)

2016. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. En kormozok . Nem teljes állásban csak délutánonként egyet egyet vagy ketto gellakk max. Maszkot teszek csiszolashoz reszeleshez. Szerintem a primer es prep belelegzese az alatt a két perc alatt nem árthat. Szellőztetni kell. Viszont én személy szerint nem hasznalnek porcit bar az a ketto elmegy ha vegig nyitva az ablak.
2016. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Utolso vagyok. Engem jobban zavar mikor a vendég gethasan vagy valami fekellyel jon es utolag veszem eszre vagy szol. Alzalaban a kormos fontosabb nekik mint az hogy ne hozzanak valami fertőzést.
2016. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én körmösöm addig géllakkozott ikerterhességgel, amíg befért az asztala mögé, kb. 8 hónapos terhességéig. Nem tudom, hivatalosan szabad-e vagy sem -- ugyanakkor én úgy tudom, a körmösöknek legalább a reszelésnél maszkot kéne venni, és rendszeresen szellőztetni/ventilálni, de még sosem jártam olyan körmösnél, ahol mindez megvalósult volna, szóval lehet, hogy már az is elég, ha mindezt megteszed.
2016. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!