Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennél így államvizsgázni?

Elmennél így államvizsgázni?

Figyelt kérdés
Június utolsó két hetében lesz a szakdolgozat védésem és az államvizsgám. Ha minden jól megy akkor leszek 13-14 hetes. Eléggé stresszelős és idegeskedős típus vagyok, enyhe pánikbetegségem is van. Bele mernél így vágni a felkészülésbe? Nem ártok a babámnak?

2016. máj. 7. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenképp. Most könnyebb, mint babával.
2016. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gyerek mellett már nem lesz könnyű. Vagy időd nem lesz vagy kedved hozzá vagy lelkiismeretfurdalásod lesz, hogy tanulnod kell, ahelyett hogy a gyerekedet vinnéd parkba/sétálni stb. Tapasztalatból mondom.
2016. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

13-14 hetesen simán belevágnék.

Hidd el, nem ártasz a kisbabádnak vele. :)

2016. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele!

Könnyebb most mint baba mellett!

Sok sikert és Gratulálok! :)

2016. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
terhesen könyebb neked tanulni,mintha szülés után csinálnád.amig baba hasadba van mindent meg tudsz csinálni,amit későbbnem
2016. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az első terhességemmel 38 hetesen vizsgáztam a forgalomban. a másodikkal 12 hetesen csináltam a szakmai okj-s vizsgámat. izgulósnak izgulós vagyok, bár pánikbetegségről nem tudok. de biztosan bevállalnám a helyedben, a terhességem semmiféle problémát nem okozott.
2016. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 hetesen államvizsgáztam, semmi gond nem volt, nagyon aranyosak voltak :)
2016. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Akkor én is belevágok és remélem, ügyesen túl leszünk rajta.
2016. máj. 7. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár úgy látom, már sikerült rábeszélni a többieknek, h csináld meg, de azért leírom, hogy én most május végén megyek szintén ÁV-ra, 4 hetes terhes vagyok. én is nagyon izgulós vagyok, ráadásul én azon szerencsések egyike vagyok, akinek egész álló nap hányingere van és majd elalszok egész nap. De azért megteszem amit tudok.

Mikor elkap esetleg a pánik, akk gondolj a babára, talán miatta még ezt is sikerül legyőznöd, vagy legalábbis enyhítened. Egy kalappal :)

2016. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!