Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség pajzsmirigy túlműköd...

Terhesség pajzsmirigy túlműködés mellett?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk. Szedek gyógyszert a betegségre, de félek, lehet-e baja a babának. Tapasztalatok érdekelnének. Szült vki így? Köszönöm a segítsége!
2016. máj. 7. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a tsh-d rendben van, akkor nem lesz semmi gond, illetve beszéld meg az endokrinológussal, hogy olyan gyógyszert adjon, amit terhesen lehet szedni.
2016. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már több mint 10 éve szenvedek vele... Van egy 5 éves fiam, s nála nem vették észre hogy a tsh-m elment... 20 hetes voltam mikor gyógyszert kaptam, s még is egészséges :)

Most ellenőrzik rendesen s ikrekkel vagyok terhes, 32.ikben vagyok :)

Szóval ha rendesen be van állítva nem lesz gond :) Kapsz olyan gyógyszert amit lehet terhesség alatt is szedni ;)

2016. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azt már meg nem mondom, hogy alul vagy túlműködése volt egyik ismerősömnek, de terhesség alatt még fogyott is, onnan lett gyanús, bár volt miből fogynia, ugyh amiatt a babának nem lett baja, na meg a pajzsmirigy miatt sem, most 10 éves a gyerek és minden rendben volt vele. Bár szülés után a mamát kezelni kellett, műtötték is, de ma már egészségesek am mind a ketten.
2016. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!