Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Megégettem a hasam,...

Sos! Megégettem a hasam, lehet gond belőle?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok, ebéd főzés közben ráfröccsent a forró pörkölt szaft a hasamra. Azonnal tettem rá hideg vizet majd jeget. Fáj egy piros folt lett a helyén. Azóta a babám nnagyon aktív, folyamatosan mocorog. Ugye nem lesz baja a babának?
2016. máj. 8. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, én is jártam így, meg mentem neki a hasammal ennek annak, akkora volt (4400g58cm lett ;)).

A karomat is megégettem a sütöbe ahogy nyúltam be, és a közhiedelemmel ellentétben nem voltak a gyereken nyomok.

Szóval nyugi!

2016. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babát védi egy csomó szövet, meg a magzatvíz. Mi baja lenne attól, ha te megégeted magad?
2016. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Valószínűleg azért mocorog most ennyit, mert érezte a sok kezelgetést, meg hogy a hasadat vizsgálgatod, lehet még tetszett is neki :)
2016. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire ne parázd túl semmi baja nem lesz :)
2016. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmibaja nem lesz,meg neked sem.te max megijedtél
2016. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hehe ugyanigy jartam kb 39 hetes. nagyon kis csopp de azota meg van a nyoma :( valoszinu a kitagult szoveteknek nem sikerult ugy regeneralodni. a kicsinek semmi baja persze azota mar 2 eves
2016. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!