Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond, hogy szinte egész...

Nem gond, hogy szinte egész nap mozog a magzatom? Az idő miatt lenne? 28 hkm

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettős front van ma. Mondjuk én pont, hogy alig éreztem ilyenkor de amikor kismama voltam frontoknál láttam kommenteket, hogy egész nap mozog a baba, másik (mint az enyém) meg alig.
2016. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn 23+6hetes vagyok, ma nekem is feltűnően sokat mocorog a bèbi, nem tudom hogy a fronthoz van e köze vagy most csak azèrt èrzem jobban mert növekszik ès egyre erősebb.
2016. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én panaszkodtam a szonográfusnak annak idején, hogy folyton mozog a magzat. Ő mondta, hogy lehet, hogy alvás közben csinálja. Megdöbbentő volt látni, amikor kinn volt már, hogy tényleg alvás közben kalimpál. Jó, hogy a hólyagom ezt már nem érzi, mert valószínűleg már a Dunának mentem volna.:D
2016. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is volt mikor azt mondtam, hogy nem létezik, hogy ennyit legyen ébren.. most gyakran hallom a külön szobájából, hogy mozog, közben alszik. Így már sejtem miért mozgott annyit magzatként. Igaz nem egész nap de rendszeresen nagyon aktív volt, csak kettősfrontkor fordult elő, hogy alig érzem.

1-es

2016. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Élvezd ki, amíg mozog! :) Nekem kb 2 hete szinte alig mozog valamit.. volt olyan nap, mikor csak azt éreztem, hogy csuklik. Volt, hogy sírva könyörögtem, hogy bújjon már ki, hogy láthassam, hogy minden rendben van vele, mert megőrülök, h nem érzem.. (nekem is szinte egész nap ficánkolt, amíg be nem helyezkedett)

Azóta lelkesen várom, hogy kibújjon, de még semmi jelét nem mutatja :) 38+6hkm

2016. ápr. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!