Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció ellenére terhesség?

Félőske22 kérdése:

Menstruáció ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
Elég sokat késett a mensim, 46. napra jött meg. De végül azért elég rendesen megvolt, bár a szokottnál valamivel kevesebb és hamarabb elmúlt 2-3 nappal a szokásosnál. Viszont az a mindjárt meg fog jönni érzés azóta is megvan az alhasamban, és enyhe émelygésem van, de nem vészes..eddig három várandósságom volt, mindig azonnal elmaradt a mensim baba esetén. Szerintetek mi jöhet még szóba? Van valakinek ilyen tapasztalata?

#menstruáció #baba #terhesség #teherbeesés #émelygés #nem maradt ki #mindjárt meg fog jönni érzés
2016. máj. 9. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm is mensizett terhessége első pár hónapjában. Gyógyszert szedsz amúgy? Vagy védekeztek? Mert ha igen, akkor kevesebb az esélye, hogy jöjjön a 4. baba. De persze semmi nincs kizárva, de tesztelj. Simán lehet, hogy csak bebeszéled magadnak. Sajnos nem látunk bele a pocakodba. De a teszt valamivel biztosabb.
2016. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetes védekezési módszereket használunk, ami jól követhető is volt, addig, míg el nem kaptam 2 hónapja a hányós-hasmenős vírust...holnap reggel csinálok tesztet, csak azért vagyok bizonytalan, mert előző babámnál is adott hó 6-án éreztem már vmit, de még 20-án is negatív lett a teszt, 30-án véletlenül (vese Uh-ra mentem) derült ki, hogy mégis csak bébi van.
2016. máj. 10. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
oooh, fura dolgok történhetnek itt. Szeretnétek,ha lenne kistesó?
2016. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is most olyan is-is állapotban vagyok, de inkább későbbre tervezném, úgyhogy negatív esetén inkább megnyugszom. Viszont ha jönni akar, akkor jöjjön. :)
2016. máj. 10. 09:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, azt írta, le vannak lassulva a hölgyikék, illetve egy ottan kóricál, de még 18. napon sem történt meg a tüszőrepedés...hormonális kezelést írt fel.
2016. máj. 26. 10:02
 6/6 A kérdező kommentje:
nem írta, mondta :D
2016. máj. 26. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!