Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, és anyukák! Megoszta...

Kismamák, és anyukák! Megosztanátok velem a ti élményeitek/ tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 hetes kismama vagyok és az érdekelne engem hogy nektek mikor volt fel puffadva a hasatok?! (ha volt egyáltalán.) Nekem egy pár napja olyan kemény a pocakom és nagy mintha legalább már 6 hós lennék :) ez természetes le fog menni gondolom!! Elég kellemetlen érzés a póló fel csúszik.. Valamint a másik pedig, hogy az egész nekem mell feszüléssel kezdődött és mai napig fent áll, de az egyébként sem kis mellemen saját magam is észre veszem hogy nőtt. A párom is haza jött a munkából rám néz azt mondja úristen milyen nagy lett a mellem.(pedig mondom nem lenne fel tűnő ha nőne mert nagy alapból)) :D tehát arra lennék kíváncsi, hogy kinek hogy zajlott/zajlik ez a folyamat. Első babám lesz és annyira izgalmas minden apró jel :)

2016. máj. 10. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan jött ki neked a 3 hetes terhesség? 4 hét előtt nem is szoktak tudni róla, hiszen akkor marad el a menstruáció, ami miatt egyáltalán már tesztelni érdemes.
2016. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3hetes terhesség nincs, mikor kimarad a menstruáció akkor vagy kb 4hetes. A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják!
2016. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes, az hogy jött ki? Én 5 hetes voltam, amikor egy hete már kimaradt a menstruációm és végre pozitív lett a teszt. Tehát általában a kismamák 4-5 hetesen tudják meg. A kérdésre válaszolva: már a pozi teszt előtt borzasztó haspuffadásom volt, kb a 12. hétig és a mellem is feszült.
2016. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi el írtam 5 hetes vagyok és két hete csúszik a mensesem. Dokihoz időpontot 2 hét múlva kaptam akkor már valószínűleg fog látszani :)
2016. máj. 10. 11:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon fel voltam puffadva, bár pár héttel később kezdődött, olyan 8 hetesen. 10 hetes voltam, mikor odajött egy kolléganőm és megkérdezte hogy ne haragudj, de terhes vagy? Köpni nyelni nem tudtam, nem akartam még olyan korán elmondani

Az hozzá tartozik, hogy kb 4-5 hónaposan is ugyanakkora hasam volt, de az már igazi babapoci volt, nem csak gázok

2016. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen...12.hétig, aztán elmúlt:)
2016. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pl sosem puffadtam, de kb a 4. hét előtt már feszült a cicim, ez a 6. hétre el is múlt. mindenkinek más tünetei vannak, ha elmúlik az sem jelent gondot, majd jön más, ami rossz lesz, nyugi :D
2016. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt puffadásom, de őszintén szólva, nem tudom megmondani, meddig is tartott, mert korán nőni kezdem a pocim, és a 12. hétre már az első kismamaruháim már szűkek voltak, és nagyon egyértelmű terhespocakom volt. Tehát nálam a puffadást rögtön felváltotta a pocaknövekedés.
2016. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igen a kollégám már tőlem is meg kérdezte hogy babát várok e.:D de még egyenlőre a páromon kívül más nem tudja:)
2016. máj. 10. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vékonyka vagyok. Puffadtam... Vagyis csak azt hittem mert mindenki azt mondta hogy 12 hétig majdnem mindenki puffad. Hát 12.hétrn kiderült hogy ikrek :) szóval nem puffadás volt hanem ilyen hamar látszott hisz ketten vannak :)

32 hkm

2016. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!