Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a Véleményetek és tapasztal...

Mi a Véleményetek és tapasztalatotok, jó életkor az anyukánál a gyerekválalásnál, ha elsőnél 37 lesz mire szül, a másodikal38, a harmadikal 40, a negyedikkel 42 az ötödikkel 44 éves?

Figyelt kérdés

#terhesség #életkor #mama #38 éves #35 év felett #gyerek várás #válllaás
2016. máj. 10. 14:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mivan kérdező?
2018. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tuti nem fog összejönni.Kicsi az esély rá,hogy ilyen gyorsan ennyi gyerek sikerüljön,ráadásul 35 felett már fokozott kockázat van. 37 felett még két gyerek véleményem szerint oké,de biztos kockázatos ennyi gyereket ilyen rövid idő alatt összehozni úgy,hogy a szervezeted nem pihent semmit a folyamatos terhességek,szoptatások miatt,ne adj ég hogy valami rendellenesség legyen és beteg gyerek szülessen.
2018. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ez egy provokatív kérdés volt. A kérdező vagy mazochista, és imádja olvasni, hogy inkább vegyen sírhelyet, mint szüljön gyereket harmincöt felett (főleg ötöt), vagy unatkozó iskolás aki élvezi magára uszítani az internet népét.


Mellesleg én három (élő) gyereket szültem 38-42 között, de előtte nem itt kérdeztem meg, hogy végjak-e bele vagy ne.

2018. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
59%

pontozzatok le nyugodtan :D

Én 26 vagyok, most várjuk az elsőt. Én már most úgy érzem el vagyok késve. Na meg ez a kétévente 1 gyerek... szerintem marha sok. Én nagy családban nőttem fel, 4 tesóm van, szóval 5en vagyunk. Utálom! Én megfogadtam 1, max 2 gyerek. Sosem nélkülöztem, mindenünk megvolt. De az, hogy anyának alig volt rám, vagy épp a másik tesóimra ideje. Ezt nagyon utáltam. Sosem voltunk sokat úgy ketten. szinte semmit. Pedig igényeltem volna én is, tesómék is. Én nem hiszek a "nagy család, nagy boldogság" elvben.

2018. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én nem pontozlak le utolsó. Megértelek, én is csak kettőt terveztem. Azért lett három, mert van köztük egy ikerpár (spontán fogantak úgy, hogy egyik ágon sem fordult elő ikerterhesség a családunkban).
2018. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Sztem ez így nagyon sűrű. Igazából az se biztos h összejön, meg lehet próbálni, h megéri e az már más kérdés.
2018. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Dehogy jo. Ha 37 ev az elso, max 2-t vallalnek, de necces hogy az is sikerulne idoben osszejojjon es meg ott van a genetikai betegsegek fokozodasa, semmikepp 4-5-t
2018. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!