Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik még a Felicitas csomag?

Létezik még a Felicitas csomag?

Figyelt kérdés
Első babámnál a védőnő adott egy csomagot, amikor legelőször mentem hozzá a terhesség elején, abba volt a kupon, amivel az elsőt ki tudtam váltani a 3. trimeszterben. Most viszont nem adott a védőnő semmit.
2016. máj. 11. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn nemrèg pár hónapja szültem ès a kórházba kaptam "felicitas" csomagot amibe volt egy domestos ès egy kis tasak öblítő a másikba meg egy kis sudocrem meg egy 2ml mellápoló krèm xD ja meg egy csomó papir mindkettőbe. Most nekem se adott a vèdőnő ilyesmi kupont csak egy Avent cumisüveget újszülöttnek
2016. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pár hete kaptam a védőnőtől, volt benne kupon, igen létezik.

Tavaly viszont én sem kaptam a védőnőtől semmit de a kórházban kaptam csomagot.

2016. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkban nem osztanak ilyen csomagot (nincs velük szerződése a Felicitasnak), de a védőnő adott még terhesség alatt.
2016. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a kórházban kaptam hazajövetel előtti napon. Tavaly augusztus.
2016. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt regisztrálj.

Már nem a papír alapú kupon van. Van egy rész, ahová a könyvkódot kell beírni. Ha neked nincs, akkor kipipálod, hogy Nincsen könyvkódom. Kikeresed a neked legmegfelelőbb átvételi pontot megye-város-bolt(legtöbb helyen a DM-ben lehet átvenni, legalábbis felénk).

A megadott e-mail címre kapsz egy regisztrációt megerősítő e-mailt, amiben a linkre kattintva küldik az átvételre jogosító kódot. Ezt a kódot kell bediktálnod majd az átvételi ponton (én lefotóztam a telefonommal, úgy mutatom be holnap), meg elvileg kell hozzá a kiskönyv. 2 hétig tudod átvennia bőröndöt a kód megérkezése után. Nem számít, hogy mennyi idős terhes vagy.

Nálunk sem adott a védőnő csak a 25. héten, mert nem kaptak ők sem. De folyamatosan reklamált a felicitasnál, meg én is kérdezgettem mindig.

2016. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!