Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kislányt szerettem...

Nagyon kislányt szerettem volna és fiú lesz. Járt így valaki? Egyből örültetek a fiúnak is?

Figyelt kérdés
Úgy szégyelem magam, mert kiderült, hogy fiú van a pocakban és én annyira ráhangolódtam már a lányra, hogy végig sírtam az éjszakát. Persze lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem tudok örülni a fiúnak de valahogy el sem tudom képzelni, hogy mit fogok kezdeni egy kukacossal. Pedig ez az első baba, de a párom már nem akar többet így gyakorlatilag ez az egy esélyem volt hogy teljesüljön az álmom: egy kis puncis. Volt aki hasonlóan érzett és ha igen, akkor ez változott és mikor? Köszi előre is a válaszokat. 17 hkm
2010. ápr. 9. 08:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva volt.Először idegesített aztán megszoktam a gondolatot.Most meg nagyon örülök,hogy lányom lett:)) Már 5éves.Nyugi pár hónap és nem is fogsz rá emlékezni,hogy az ellenkező nemet akartad:)))
2010. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a másodiknál biztos voltam benne,hogy fiú.

Kicsit csalódott is voltam,amikor mondták,hogy kislány lesz de csak 1-2 napig tartott.

Mára 31 hós, imádom.Örülők,hogy így alakult.

2010. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ennyire érzékenyen fogadtad a hírt, az attól is van hogy dolgoznak a hormonok, és nem lehet befolyásolni az érzéseket.Én is van hogy olyan dolgokon zokogok, hogy utána magamat nézem tiszta hülyének.Pl pár hete azon kezdtem el zokogni a páromnak, hogy még nem látszik a hasam, és már úgyszeretném ha gömbölyödne.(én egy kicsit testesebb vagyok, és az eslő babaánál is cak 20 hét körül kezdett gömbölyödni).Szóval ne legyen lelkiismeret furdalásod.Nekem van egy kisfiam, és most nagyon lányt szeretnénk.Egyenlőre azt mondták inkább lányos,de ne éljem bele magam.Persze már bele értem, úgyhogy valószínüleg engem is meg viselne először, ha mégis kukija nőne.

Majd megbékélsz vele.ÉS egyébként meg a fiúk sokkal anyásabbak.A kisfiam 19 hós, és kb. 1 hónapja állandóan ölelget, meg simogat.Iszonyat jó érzés.És amikor a kezed be fogod majd úgyis az lesz a legfontosabb hogy jól van, és végre találkozhatsz vele! :)

Nyugi majd elmúlik ez is!


19 hetes kismama

2010. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is másodikra lányt akartam,pedig az első is lány..és mikor közölték hogy fiu 18hetesen nem akartam elhinni,pedig láttam!Aztán vagy 3magán uh.ra mentem hogy tényleg fiu-e:-D

Az lett és imádom nagyon és ő is engem!Fiúk anyásabbak!Meglátod nagyon sok boldogságod lesz a fiadban:-))

2010. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanigy voltam mint te,nekem csak lányom lehet felkiáltással vártam az uh-ot:D persze a barátnők a rokonság mindenki azt mondta h ők ugy érzik fiu lesz,de mondom ugysem lesz igazuk:D mikor egyértelműen megmutatta a kis motyót a 4d-s uh-on, én is kissé csalódott voltam, ott volt a párom is ,csak annyit tudtam mondani h igaza lett mindenkinek..én sirni nem sirtam ugyan,de kellett kb 1 honap mire ugy teljesen ráhangolódtam h fiam születik, és már örülök neki,de már most azon izgulok, h csak a második kiscsaj legyen:D pedig még a fiam sem született meg:)35hetes fius kismama
2010. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre fiút szerettem volna és kislány lett. Annyira szeretem, hogy másodikra is lányt szerettem volna, de fiú lesz. Most én is félek tőle. Pedig már 14 hete tudom. De biztos megváltozok, ha végre megölelhetem. 36 hetes kismama.
2010. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így jártam mint te!Igaz nekem a harmadik gyerkőcöm,és elég "fiús"anyuka vagyok,de harmadikra szerettem volna egy kislányt!A 12.heti ultrahangon már fiút mondtak,amit a 20.héten meg is erősített a dokibácsi.Hát...mit mondjak,eléggé csalódott voltam/vagyok!Én is néha elszégyelem magam,hogy nem "örülök"kellőképpen a harmadik fiamnak.Szegény,még ki sem bújt és máris a negatív érzéseim gyötrik!Pedig már a 29.hétben járok!Azzal vígasztalom magam,hogy legalább nem kell ruhákra,játékokra befektetni pénz.

Amúgy meg egy kisfiút (is)lehet imádni,és rettentő jó fejek!Én örülök,hogy az első kettő fiú lett!Majd ha a karjaidban tartod,akkorra el is fogod felejteni azt,hogy ilyeneket gondoltál!

2010. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit elkenődtem mikor kiderült h fiút várunk, a férjem is, mivel mindketten lányt szerettünk volna. Aztán a 24.héten találtak a bébinél uh- eltéréseket és vizsgálatok sorozata következett, akkor már csak azért imádkoztunk hogy egészséges legyen és velünk maradjon, és baromira szégyelltem magam, hogy valaha is mást akartam mint őt.

Azóta már itt van velünk, semmi baja 2 és féléves ördögfióka, de IMÁÁÁDOM. Más egy fiú, de olyan büszke tud rá lenni az ember mégiscsak egy FÉRFIT nevelek vagy mi:)))

És nagyon anyás tényleg.

Mondjuk nem tudom mit éreztem volna, ha csak ő lehet az egyetlen gyerekünk, mert szerencsére mi 2-t terveztünk és a második lány lett most 4 hónapos:)Ő már MOST az apját "csodálja":) neki küldi a legszebb mosolyokat és ez így a jó.

2010. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nekem igazából a "mindegy a neme, csak egészséges legyen" volt a fő elvem, de mindenki azt mondta hogy engem kizárólag lányos anyának tudnak elképzelni, mert tipikusan imádok mindent ami cuki és édi és rózsaszín és untat minden ami fiús. Már előre, gondolkodás nélkül tudtam mit vennék ha lányok lenne játékokat, ruhácskát, milyen lenne a szobája, stb.

Csak épp én végig éreztem valahogy hogy fiam lesz, és ez az uh-okon be is igazolódott. Nem voltam szomorú egy percig sem, csak azóta is azon gondolkodom, mit fogok vele játszani? :)))

Nagyon örülök neki és természetesen a kedvéért még a kisautózásnak meg efféléknek is kitanulom majd a "módját" :)))

2010. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem az első lány (már nagy 18 éves). A következő terhességem iker lett, s kicsit csalódtam, hogy az egyik nem lány lesz.

Pedig a lányom sose volt egy könnyű eset, a két fiúval sokkal könnyebb volt midig.

Aztán újra férjhez mentem, s mikor babát vártam én megint csak kislányt szerettem volna, de sajnos ennek a terhességemnek a vége szomorú lett.

Majd újra babát vártam, s először kislányt mondtak, majd után mégis fiút. Még itt is csalódott voltam, de igazából csak az volt már a lényeg, hogy egy 36 hetes halva szülés után ép, egészséges legyen a FIAM!

Próbálj arra gondolni, hogy az a lényeg, hogy minden rendben legyen!

2010. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!